Ветерани “Прикарпаття” та “Динамо” зіграли супер-матч у Івано-Франківську

18 Жов, 2015 17:16

17 жовтня на стадіоні “Рух” відбулось справжнє футбольне свято – до Франківська завітав гранд українського футболу київське “Динамо”. Та поки лише у зірковій ветеранській “версії”.

У складі київського “Динамо” вийшли відомі у минулому футболісти – Віталій Косовський, Едуард Цихмейструк, Віктор Мороз, Сергій Кузнєцов, Сергій Коновалов та ін. На поле зіркових “динамівців” вивів автор рекорду з кількості забитих голів в одному матчі на чемпіонаті світу Олег Саленко, тоді як з тренерського містка діями команди керував Анатолій Дем’яненко. За регламентом, матч тривав 2 тайми по 30 хвилин, а у випадку нічиєї на суперників очікувала серія пенальті.

Першими відкрили рахунок у зустрічі господарі – граючий тренер “Придністров’я” Олег Вікарюк відгукнувся на подачу з лівого флангу від Ігоря Гогіля. В наступній же атаці голкіпер “Прикарпаття” Олег Рипан двічі рятував свої ворота після небезпечних ударів Едуарда Цихмейструка та Івана Яремчука. Та на екваторі першого тайму рахунок став 2:0 на користь “синіх”. Автор першого забитого м’яча Олег Вікарюк знайшов пасом Петра Русака, якому нічого не залишалось як відправити “круглого” точно в ціль. Згодом найактивніший у складі киян Іван Яремчук шикарним дальним ударом повинен був  скорочувати відставання у рахунку, та знову Рипан був на висоті. Та все ж до кінця першої “тридцятихвилинки” “Динамо” таки добилося свого. Едуард Цихмейструк, вийшовши на побачення з голкіпером “Прикарпаття”, без труднощів обіграв останнього і підбив підсумок тайму – 2:1.

У перерві поєдинку всі охочі вболівальники могли взяти участь у благодійному аукціоні, організованому з ініціативи ветеранів обох команд, усі кошти з якого підуть на допомогу пораненому бійцю батальйону “Донбас” Олегу Івахнюку. З “молотка” було продано шарфи футбольних клубів “Карпати”, “Бенфіка”, “Арсеналу” та збірної України, книгу Олега Блохіна з підписом автора, а також футбольні м’ячі з автографами учасників сьогоднішнього матчу.

Окрім цього, юні футболісти франківських ДЮФК “Юніор” та СДЮШОР “Прикарпаття” вправлялись у пробитті пенальті. Перемогу у цьому іпромізованому матчі святкували вихованці Віктора Поптанича (СДЮШОР “Прикарпаття”) – 6:5.

На старті другої половини зустрічі рахунок став нічийним. Киянин Едуард Цихмейструк, обігравши Рипана, відправив м’яча у порожні ворота – 2:2. Далі вже стійка рятувала господарів від пропущеного голу після класного удару Віктора Мороза. А згодом той же Цихмейструк вивів “Динамо” вперед. Гол вийшов дещо курйозним, оскільки несильний дальній удар завершився взяттям воріт, які на той момент захищав Сергій Кулєшов. За хвилину до завершення основного часу Петро Русак пройшовши кількох оборонців киян розстріляв рамку воріт Всеволода Романенка – 3:3, і на глядачів очікував “десерт” у вигляді серії одинадцятиметрових ударів.

У серії пенальті Всеволод Романенко зумів парирувати удари Володимира Ступара та Петра Русака, тоді як Олег Рипан впорався з пострілом Віктора Хлуса, а фінальну крапку у зустрічі поставив капітан гостей Олег Саленко – 4:2 на користь “Динамо”.

Товариський матч ветеранів
17.10.2015 (субота)
Стадіон “Рух” (м. Івано-Франківськ) , 16:00
“Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Динамо” (Київ) 3:3, пен. – 2:4
Голи: О. Вікарюк, П. Русак (двічі) – Е. Цихмейструк (тричі)
Серія пенальті: В. Ступар (воротар), П. Русак (воротар), І. Гогіль, М. Юрченко – В. Хлус (воротар), О. Собуцький, В. Мороз, С. Коновалов, О. Саленко

За матеріалами: football-if.blogspot.com