Верховна Рада захотіла оподаткувати доходи заробітчан

By Вадим Войтик 10 Жов, 2015 13:40

Верховна Рада захотіла оподаткувати доходи заробітчан

Схожі публікації

Загрузка...

Верховна Рада хоче зобов’язати трудових мігрантів сплачувати податки до державного бюджету України відповідно до податного законодавства. Відповідний проект закону №2330а у першому читанні за основу підтримали 243 народних депутати.

“Основною метою прийняття законопроекту є встановлення правових норм та організаційних засад щодо переміщення, працевлаштування та соціального захисту громадян України, які працюють за кордоном, та членів їхніх сімей. Законопроектом пропонується закріпити на законодавчому рівні права трудових мігрантів і членів їхніх сімей”, – сказано в пояснювальній записці.

Відповідно до проекту закону, трудові мігранти сплачують податки та збори відповідно до податкового законодавства України, передає кореспондент РБК-Україна.

Також, згідно із законопроектом, працевлаштування трудового мігранта у державі перебування здійснюється на підставі трудового договору, який регулює трудові відносини між трудовим мігрантом та іноземним роботодавцем, якщо інше не передбачено законодавством. Трудовому мігранту перед виїздом до держави перебування видається трудовий договір стороною, що сприяє працевлаштуванню трудового мігранта.

“Трудовий договір укладається державною мовою в Україні та однією чи більше мовами, що використовуються в державі перебування, і містить зобов’язання‚ які бере на себе іноземний роботодавець, зокрема щодо: умов праці (в тому числі щодо безпечних та нешкідливих умов праці), її оплати (у тому числі щодо розміру гарантованої заробітної плати); відрахувань із заробітної плати, тривалості робочого часу та часу відпочинку, строку дії трудового договору та умов його розірвання; надання соціальної та медичної допомоги, здійснення соціального страхування; відшкодування шкоди‚ заподіяної здоров’ю у разі нещасного випадку на виробництві або тимчасової непрацездатності; репатріації трудового мігранта”, – вказано в законопроекті.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Спецмита на імпортні автомобілі скасують з 30 вересня. Про...
Сьогодні 120 спецпризначенців із батальйону «Івано-Франківськ»  скали присягу...
Мінфін затвердив Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових...
Вулкани — головна біда Індонезії. Ненажерливі потвори раз...

Loading...
By Вадим Войтик 10 Жов, 2015 13:40


Загрузка...

 1. Панас Жовтень 10, 21:59

  «Укроп» – не «Пертушка» або передвиборча юшка від діда Панаса.
  Отримавши о**єнну розрекламовану «прибавку» до пенсії від уряду Арс. Петровича та дізнавшись що у дітей заберуть “податок” від батрацтва за кордоном вирішив й собі сказати пару слів про наші партії й політиканів.
  Спершу про партії у бюлетені, №1 – Приват тобто Укроп. «Вороги Путіна» мають залізний аргумент : у нашого патрона в Криму все москалі забрали,а у головного Пєтрушки в Ліпецьку фабрика процвітає. Ми, тобто народ ,звичайно маємо пожаліти гнобленого грізним Пут_м олігарха «К» і похаяти хитрого олігарха «П».
  А ще укропи пропонують брати до бюджету гроші з офшорів, а не з кишень громадян (цитата з біг-борду) – гарна ідея, підтримаю й чекаю коли головний Укроп почне з себе: кожному українцю хто має картку Привату (а це чи не половина дорослого населення ) зарахувати по 100 баксів. Ви скажете, так він же збанкрутує.
  А от і ні, навпаки – хитрий Беня на цьому ще й заробить бо друга половина населення України стане в чергу до Привату щоб і собі виготовити кредитку та отримати свою «порцію» з офшору, довірливі бабці понесуть свої останні заощадження до Привату, рейтинги якого зростуть до небес, та що там бабці, світові лідери ставатимуть у чергу щоб і собі закинути на депозиту по мішку долярів.
  Тепер про опонентів УКРОПУ – Петрушків. Для виборців вони також мають залізний аргумент: вибирай між худим миром (нехай і за рахунок Криму та частини Донбасу) та «доброю» війною до параду у Севастополі, якого нам обіцяв білозубий генралісімус з трибуни ВР при призначенні Міністром оборони. Так що друзі – здобуваємо мир, а парад і в Києві проведемо (чом би і не гей та лесбі в камуфляжах).
  Ще кілька слів про інших «учасників перегонів»: УНП – політичний труп, Громадянська позиція – постійний учасник. Воля – новий проект товстосумів взамін приївшихся, Наш край – осколки колишніх регіоналів, Народний контроль – ну контролерів у нас багато а от роботяг обмаль, Соціалісти – нафталін, Батьківщина – без обличчя Юлі з косою на біг-бордах взагалі потухла. Самопоміч – втрачає своїх депутатів згори списку. Опозиційний бльок – ну коню понятно що друзі Путіна, НРУ –знищили разом з Чорноволом ще за президенства Кучми кегебісти та орли Кравченка, Свобода – ображена бо колишні партнери по сцені Майдану відсунули від корита, а які там специ були один Махніцький (перший прокурор після Революції Гідності) чого варта. Радикали Ляшка – популісти (хоча були часи коли блазні при царському дворі мали чималий вплив) і нарешті Українська галицька партія – що це таке? Не знаю, напевно галицькі батяри.

  Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +