“ВАМБУД” та “Калуш-ПНУ” у стартовому матчі Першої Ліги влаштували баскетбольний трилер (ФОТО)

By Турій Роман 18 Жов, 2015 12:11

Схожі публікації

Loading...

17 жовтня в Івано-Франківську відбувся старт 25-ого чемпіонату України з баскетболу серед команд першої ліги групи “Захід” у підгрупі “Південь-Прикарпаття”.

У одному з матчів зійшлися – “ВАМБУД” та “Калуш-ПНУ”. Незважаючи на успішний минулорічний виступ у турнірі, ініціативу у матчі захопили не господарі. Ще до перерви “студенти” під керівництвом Олега Пелеха вели в рахунку +22. Та “ВАМБУД” передчасно не склав зброю. Увімкнувши агресивний захист, підопічні Дениса Спиридонова поволі вирівняли гру, а за дві хвилини до кінця матчу і взагалі, вийшли вперед.

Гра тримала у напрузі до останньої секунди, міцнішими виявилися нерви у досвідчених іванофранківців – 78-72.

Вже нині о 17.30 у ФОЦі на Симоненка 13 команди проведуть другу зустріч.

ПІСЛЯМАТЧЕВИЙ КОМЕНТАР

Денис Спиридонов, головний тренер “ВАМБУДУ”:

“Чесно кажучи гра “Калуша-ПНУ” стала несподіванкою, думаю вони у цьому сезоні покажуть ще багато чудових ігор. Ми змогли знайти свою гру, коли включили агресивний захист. Коли добре захищаєшся – тоді приходить успіх і в атаці”

Микола Ковальчук, президент “ВАМБУДУ”:

“На цей сезон завдання ставимо ще вищі – перше місце в Західному регіоні та в Першій лізі в трійку загалом хочемо увійти. Команда десь на тому ж рівні – взяли багато молоді, юнаків, а троє наших гравців пішли у Суперлігу”.