В усіх органах влади Прикарпаття надто мало жінок, – дослідження (ІНФОГРАФІКА)

By Людмила Баран 20 Лип, 2015 14:01

В усіх органах влади Прикарпаття надто мало жінок, – дослідження (ІНФОГРАФІКА)

Схожі публікації

Loading...

В усіх органах влади Прикарпаття кількість чоловіків перевищує кількість жінок. Лише в Калуській міській раді їх майже порівну. Чим вищі посади – тим менше жінок.

Про це йдеться у  дослідженні регіональних координаторів проекту “Здійснення адвокасі кампанії з імплементації нового антикорупційного законодавства органами місцевого самоврядування”, оприлюдненому на сайті “Прозорі ради”.

Проаналізувавши це питання в Прикарпатьких органах влади виявилось, що ситуація залишає бажати кращого. Кільсть представників однієї статі значно переважає кількість іншої.

Про це свідчать нормативно-правові акти органів місцевого самоврядування та практика розподілу звичайних та керівних посад в структурних підрозділах виконавчих комітетів рад, в постійних депутатських комісіях місцевих рад показали.

Серед членів міських виконавчого комітету Галицької міської ради, виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради та керівників їх структурних підрозділів число чоловіків значно перевищує число жінок. Така ж ситуація спостерігається і в інших радах.

Частка жінок на посадах нижчих рівнів більша, але стрімко падає в міру переходу до посад вищих рівнів.

Окремою тенденцією є порівняння існуючих даних про гендерну рівність на офіційних сайтах обраних органів місцевого самоврядування та інформацією, отриманою в офіційних відповідях на запити на доступ до публічної інформації до цих рад. Зокрема наведені на сайтах дані співпадають з інформацією у відповідях лише в Калуській, Коломийській та Яремчанській міських радах.

У випадку з Івано-Франківською міською радою, у відповідь на запит була надана загальна кількість керівників структурних підрозділів виконкому міської ради. Проте, на офіційному сайті вдалося знайти необхідну інформацію, яка була внесена в таблицю.

На сьогодні, тільки в Калуській міській раді дотримано принцип гендерної рівності жінок та чоловіків.

“Зміцнення демократії передбачає утвердження гендерної рівності в сферах економіки та політики Тому, гендерну рівність слід створювати та підтримувати, коли влада приймає рішення, розподіляє ресурси і встановлю стандарти. Саме це передбачається комплексним гендерним підходом, який має забезпечити видимість чоловіків та жінок як у конкретних операціях, робочих планах, так і масштабних проектах”, – зазначають  експерти.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Кандидатка у президенти США від Демократичної партії Гілларі...
У Верховній Раді 12 лютого зареєстровано законопроект номер...
Голова Верховної Ради Володимир Гройсман подякував народним депутатам...
Детективна історія у дусі “Бондіани” або “Шерлока” з...

By Людмила Баран 20 Лип, 2015 14:01


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +