В усіх органах влади Прикарпаття надто мало жінок, – дослідження (ІНФОГРАФІКА)

By Людмила Баран 20 Лип, 2015 14:01

В усіх органах влади Прикарпаття надто мало жінок, – дослідження (ІНФОГРАФІКА)

Схожі публікації

Loading...

В усіх органах влади Прикарпаття кількість чоловіків перевищує кількість жінок. Лише в Калуській міській раді їх майже порівну. Чим вищі посади – тим менше жінок.

Про це йдеться у  дослідженні регіональних координаторів проекту “Здійснення адвокасі кампанії з імплементації нового антикорупційного законодавства органами місцевого самоврядування”, оприлюдненому на сайті “Прозорі ради”.

Проаналізувавши це питання в Прикарпатьких органах влади виявилось, що ситуація залишає бажати кращого. Кільсть представників однієї статі значно переважає кількість іншої.

Про це свідчать нормативно-правові акти органів місцевого самоврядування та практика розподілу звичайних та керівних посад в структурних підрозділах виконавчих комітетів рад, в постійних депутатських комісіях місцевих рад показали.

Серед членів міських виконавчого комітету Галицької міської ради, виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради та керівників їх структурних підрозділів число чоловіків значно перевищує число жінок. Така ж ситуація спостерігається і в інших радах.

Частка жінок на посадах нижчих рівнів більша, але стрімко падає в міру переходу до посад вищих рівнів.

Окремою тенденцією є порівняння існуючих даних про гендерну рівність на офіційних сайтах обраних органів місцевого самоврядування та інформацією, отриманою в офіційних відповідях на запити на доступ до публічної інформації до цих рад. Зокрема наведені на сайтах дані співпадають з інформацією у відповідях лише в Калуській, Коломийській та Яремчанській міських радах.

У випадку з Івано-Франківською міською радою, у відповідь на запит була надана загальна кількість керівників структурних підрозділів виконкому міської ради. Проте, на офіційному сайті вдалося знайти необхідну інформацію, яка була внесена в таблицю.

На сьогодні, тільки в Калуській міській раді дотримано принцип гендерної рівності жінок та чоловіків.

“Зміцнення демократії передбачає утвердження гендерної рівності в сферах економіки та політики Тому, гендерну рівність слід створювати та підтримувати, коли влада приймає рішення, розподіляє ресурси і встановлю стандарти. Саме це передбачається комплексним гендерним підходом, який має забезпечити видимість чоловіків та жінок як у конкретних операціях, робочих планах, так і масштабних проектах”, – зазначають  експерти.
Схожі новини:

Польща цього тижня відновить роботу комісії з розслідування...
Президент України Петро Порошенко очолив рейтинг головних корупціонерів...
Активісти Правого сектору виступають проти свавілля міліції та...
Працівники правоохоронних органів з’ясували, що автомобіль Віктора Неміша,...

By Людмила Баран 20 Лип, 2015 14:01


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +