В Україні все частіше схиляються до фередалізації – прикарпатські експерти

By Комарщук Олександра 18 Гру, 2014 10:56

В Україні все частіше схиляються до фередалізації – прикарпатські експерти

Схожі публікації

Loading...

В обласному центрі Прикарпаття відбулося засідання круглого столу “Кому вигідні розмови про федералізацію та як їм ефективно протидіяти”.

Участь у заході взяли представники обласної державної адміністрації, прикарпатські політологи та історики. На засіданні обговорили ситуацію щодо державного устрою України в контексті спроб поширення ідеї федералізації серед українського та європейського політикуму, повідомилиКУРСу в Івано-Франківській ОДА.

За словами директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ігоря Дебенка, подібні настрої не оминають і Прикарпаття. Посадовець нагадав, що останнім часом з’являються політичні проекти з такою ідеологією.

“Ця тема обговорюється, можливо, не настільки гостро в нас на Івано-Франківщині, як загалом в Україні. Однак, необхідно говорити, кому вигідно її піднімати, яка форма правління притаманна Україні та яка мала би бути. А також як повинна запроваджуватись децентралізація влади, щоб дійсно відбулась передача повноважень на місця для збереження унітарного устрою”, – зауважив Ігор Дебенко.

Учасники зустрічі дійшли згоди, що в нинішній ситуації підтримка федералізації України, в першу чергу, вигідна Росії, оскільки послаблює нашу державу.

“Коли від унітарної держави ми рухаємось у напрямку федерації, це несе дуже великі загрози щодо розпаду країни. А за нашого стану речей такий шлях є особливо загрозливим, тому що найменш нестійкими федераціями є ті, які складаються з двох суб’єктів чи рівноцінних складових”, – зазначив депутат обласної ради Сергій Адамович.
Схожі новини:

Останніми днями в Івано-Франківську з’явилося багато агітаційних плакатів...
“МЗС” Придністров’я не робить заяв щодо визнання самопроголошених...
Козак Михайло Гаврилюк дав свою першу прес-конференцію в...
У Києві немає доступу до бази ОВК. У...

By Комарщук Олександра 18 Гру, 2014 10:56


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +