«В Україні проблема не в економіці, а в її управлінні», – голова Комітету економістів України (ФОТО)

By Турій Роман 8 Тра, 2015 15:18

«В Україні проблема не в економіці, а в її управлінні», – голова Комітету економістів України (ФОТО)

Схожі публікації

Loading...

8 травня в Івано-Франківську перебуває голова Комітету економістів України, громадський діяч Андрій Новак.

Сьогодні він провів зустрічі зі студентами-економістами національного технічного університету нафти і газу та Прикарпатського національного університету.

Молоді розказував, як підняти українську економіку.

«Україна – найбагатша країна в Європі за своїми ресурсами. А за рівнем життя – на другому, правда з кінця. Після нас ще Молдова. Але ще півтора-два роки, і там рівень життя стане вищим», – каже Новак.

Він переконаний, в Україні проблема не в економіці, а в її управлінні.

«Україні бракує економічної стратегії. За всіма своїми ознаками Україна приречена на успіх – лише з того моменту, як починає впроваджувати свою економічну модель», – впевнений економіст.

Новак розповів студентам про свою трифункціональну економічну модель України, яка будується на трьох основних законах економіки.

Для початку, каже він, потрібно навести лад з виробництвом. Адже нині заводи простоюють, економіка все менше виробляє товарів, а все більше імпортує. Сьогодні дійшло до того, що в країну завозять картоплю чи голки. Відновити виробництво, як показує досвід успішних країн, можуть корпорації (національні чи транснаціональні), які є і будуть провідними гравцями в економіці світі. Вони формують будь-яку технологічну вертикаль виробництва товару, постійно мінімізуючи собівартість та мають корпоративні наукові центри для вдосконалення продукції.

Друга, не менш важлива функція – продажу. Тут потрібно законодавчо захистити присутність українського виробника у торговій мережі, створити національну маркетингову комісію, яка б «просувала» вітчизняні бренди та відновити міжнародний імідж країни.

І третя, функція економіки – розподілу. Йдеться про ефективне використання грошей, зокрема бюджетних. Тут потрібно безкомпромісно побороти корупцію. А також потрібно провести реальну децентралізацію – не адміністративно-територіальну, а фінансову. Зокрема він пропонує, аби в Конституції було прописано, що не менш, ніж 50% податків залишалися на місцях. Також Новак вважає, що тут же потрібно закріпити 2% курс коливання гривні щодо валют тощо.

Фото Юрій Гриньків\ Galka.if.ua
Схожі новини:

17-річний італієць Джанлука Біскотті представив серію виразних макіяжів...
Ірина Шейк на кілька днів відправилася на узбережжя...
Андреа Диякону порадувала шанувальників новими фотознімками. Дівчина з’явилася...
Дуже легко завжди мати свіжу зелень на столі....

Loading...
By Турій Роман 8 Тра, 2015 15:18


Загрузка...

  1. ghfdlf Травень 8, 22:52

    новак сказав чисту правду, при теперішніх злодюгах отакий результат,яйцечмо та чморошен керують для власних кишень

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +