В Україні більше, ніж три чверті електрики споживають мешканці міст

By Людмила Баран 21 Лис, 2014 12:33

В Україні більше, ніж три чверті електрики споживають мешканці міст

Схожі публікації

Loading...

В Україні 78 відсотків енергетичних ресурсів використовується для потреб населення, яке проживає в містах. Щоб заощадити енергію вони мають змінити свою психологію, – вважають енергетики.

На цьому акцентував увагу представник офісу Європейської ініціативи «Угода Мерів» Олександр Шумейда, виступаючи впродовж засідання регіонального круглого столу «Спроможність міст керувати місцевою енергетикою – основа енергетичної незалежності», передає прес-служба ОДА.

«Ми в Україні споживаємо близько 260 кіловат енергії на метр квадратний протягом року. Такий показник є максимально критичний, − наголосив він, − і свідчить про те, що необхідно щось робити з нашими енерговитратами, які є колосальними, занадто великими. Європейський Союз прийняв директиву з 2015 року досягнути показників у 91-105 кіловат. Тобто вони відрізняються від нас у цьому плані більше, ніж удвічі».

Щоб почати виправляти ситуацію, за словами Олександра Шумейди, необхідно, перш за все, змінювати психологію українців щодо споживання енергоресурсів. Також важливо на рівні міст створювати системи енергетичного моніторингу, проводити повний аудит власності з визначенням показників енергоспоживання, сформувати перелік завдань зі зниження рівня використання енергетичних ресурсів. Представники Європейської ініціативи«Угода Мерів» з-поміж іншого пропонують призначати енергоменеджера, фахівця, який володітиме інформацією про щоденне споживання енергії різних видів тим чи іншим містом.
Схожі новини:

Готовність ЖКГ України до опалювального сезону 2017-2018 становить...
Верховна Рада прийняла за основу законопроект, яким регулюється...
О 17 годині розпочалися громадські слухання стосовно вартості...
Кабінет міністрів вніс на розгляд Верховної Ради законопроект...

By Людмила Баран 21 Лис, 2014 12:33


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +