В Угорщині представники івано-франківської молоді вивчали свої права

By Людмила Баран 10 Сер, 2015 08:58

В Угорщині представники івано-франківської молоді вивчали свої права

Схожі публікації

Загрузка...

У Європейському молодіжному центрі (м. Будапешт, Угорщина) завершився тренінг із доступу молоді до соціальних прав і переходу до самостійності та працевлаштування в Україні, в якому, попри великий конкурс: 10 осіб на місце, взяли участь представники Івано-Франківської обласної організації «Молода Просвіта».

Серед 30 учасників з різних областей України були співробітники профспілок, відділів органів місцевого самоврядування, представники недержавних організацій, що працюють з молоддю, молодіжні лідери, соціальні працівники, члени регіональних місцевих молодіжних рад та інших консультативно-дорадчих органів, повідомляють у  “Молодій Просвіті”.

У рамках навчального процесу українці отримали можливість ознайомитись з діяльністю інституцій та зустрітися з працівниками різних департаментів Ради Європи, громадськими активістами Угорщини, відвідати осередки по роботі з молоддю, обмінятись інформацією щодо досвіду, труднощів, найкращих практик у діяльності. Протягом робочого тижня слухачі досліджували підходи Ради Європи до прав людини, молодіжної роботи і молодіжної політики, визначали розуміння соціальних прав молоді, механізми їх захисту на національному та європейському рівнях.

«У Європейському молодіжному центрі молодь має безкоштовну можливість проводити заходи пов’язані з неформальною освітою, отримувати ресурсну підтримку для реалізації своїх ініціатив, проходити практику та набувати відповідні навички, компетенції, знання. Такої структури критично бракує в Івано-Франківську», – констатує учасник тренінгу від ІФОО «Молода Просвіта» Михайло Січка.

Представники Ради Європи та Європейського молодіжного центру разом із гостями мали можливість обговорити основні цілі, завдання реформи молодіжної сфери в Україні, інструменти її реалізації та маркери оцінки успішності. Крім того, велася мова про можливість отримання підтримки стартапів чи бізнес ідей, допомоги в пошуку інвесторів, консультацій з питань менеджменту для молоді.

«В економічно розвинутих країнах світу особлива увага приділяється соціальним правам молодих людей, адже молодь – це найкраща інвестиція для майбутнього процвітання будь-якої країни, – говорить керівник «Молодої Просвіти» в області Євгенія Бардяк. – Ретельно розглядаються такі важливі питання як житло, охорона здоров’я, освіта, зайнятість та працевлаштування, правовий та соціальний захист, недискримінація, свобода пересування».

У підсумку тренери представили потенційні інструменти для подальшої підтримки пріоритетної діяльності у напрямку розвитку громадянської освіти в Україні, боротьби з мовою ненависті, участі та інтеграції переселенців, продемонстрували схему подачі проектної пропозиції для пошуку грантових коштів.

Захід організовано Міністерством молоді та спорту України і Радою Європи на виконання Рамкової програми співпраці у молодіжній сфері, укладеної між Міністерством молоді та спорту України та молодіжним департаментом Ради Європи.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

4 грудня 2014 року Центр дослідження суспільства (ЦДС)...
З 6 вересня вступив у дію закон “Про...
Пропонуємо переглянути 16 шкільних обідів з усього світу.
У загальноосвітніх школах України для учнів 5-6 класів...

Loading...
By Людмила Баран 10 Сер, 2015 08:58


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +