В Прикарпатському університеті реалізовується проект ЄС, який розвиває підприємницькі навички студентів

By Борис Марія 15 Вер, 2015 21:44

В Прикарпатському університеті реалізовується проект ЄС, який розвиває підприємницькі навички студентів

Схожі публікації

Loading...

15 вересня 2015 року відбулася зустріч ректора університету, професора Ігоря Цепенди з делегацією Віденського університету економіки та бізнесу.

Офіційний робочий візит відбувся у рамках реалізації проекту ЄС Tempus BUSEEG-RU-UA «”Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців”.

У заході також взяли участь координатор проекту від університету, завідувач кафедри менеджменту і маркетингу економічного факультету, професор Олег Ткач, завідувач сектору підготовки інфраструктурних та освітніх проектів Любов Зінюк.

Проект BUSEEG-RU-UA спрямований на розробку та впровадження концепції безперервної освіти з метою стимулювання професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців на базі університетів та технікумів і коледжів.

У ході зустрічі ректор звернув увагу на важливість проекту для університету та регіону, насамперед, з огляду на потребу розвитку малого і середнього бізнесу та виховання підприємницької ініціативи. Також ним було підкреслено зацікавленість закладу в двосторонній співпраці з Віденським університетом економіки та бізнесу, реалізації спільних проектів, обміні викладачами та студентами, проведенні тематичних семінарів, конференцій, тощо.

У свою чергу керівник проекту Tempus BUSEEG-RU-UA, професор Ріхард Фортмюллер підкреслив успішну реалізацію проекту Прикарпатським університетом, при цьому зазначивши, що проект знаходиться уже на середній фазі – розпочав роботу консультаційний центр. Також Ріхард Фортмюллер висловив зацікавленість у залученні Прикарпатського університету до інших проектів з розвитку економіки.

Інформує прес-служба ПНУ.
Схожі новини:

У Словаччині дитячий журнал опублікував ксенофобські жарти, в...
Громадська організація «Вікімедіа Україна» звертається до волонтерів, студентів,...
Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук на чотири...
Всім давно відомо, що крик – то не...

By Борис Марія 15 Вер, 2015 21:44


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +