Чиновники придумали, як захищатимуть область від африканської чуми

By Людмила Баран 22 Жов, 2014 12:20

Чиновники придумали, як захищатимуть область від африканської чуми

Схожі публікації

Loading...

Під час одого із засіданнь в ОДА обговорили заходи для недопущення занесення на територію області збудників заразних хвороб тварин з інших держав, зокрема африканської чуми.

На засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації обговорили додержання юридичними та фізичними особами ветеринарно-санітарних вимог, спрямованих на захист людей і довкілля. Також – надання практичної допомоги місцевим протиепізоотичним комісіям. І майбутні оперативні дії для локалізації та ліквідації спалахів заразних хвороб тварин, передає прес-служба ОДА.

На території України з 2012 року зареєстровано 8 неблагополучних пунктів захворювання свиней на африканську чуму, 7 з них – у 2014 році. Загрози для здоров’я людей від цієї хвороби нема, проте власники тварин несуть великі економічні збитки, бо з метою нерозповсюдження вірусу хворих тварин необхідно знищувати.

«Для локалізації вогнища захворювань на африканську чуму потрібно людей інформувати, залучаючи для цього місцеві засоби масової інформації, – зауважив аступник голови ОДА Володимир Семко. – Роз’яснювальна робота має бути у різних галузях господарства, адже на цю недугу хворіють і дикі тварини. Тому краще повідомити про саму підозру на африканську чуму і локалізувати вогнище захворювання, ніж сприяти її розповсюдженню».

Також обговорено шляхи розповсюдження африканської чуми і готовність служб на місцях до роботи в разі виявлення цього захворювання. План дій обласної комісії буде доведено до районних і міських протиепізоотичних комісій, які своєю чергою проводитимуть відповідну роботу з населенням.

Як відомо, протиепізоотичні заходи – це організаційно-господарська та спеціальна ветеринарно-санітарна діяльність, у тому числі профілактична і діагностична, спрямована на запобігання заразним хворобам тварин, їх виявлення та ліквідацію.
Схожі новини:

Влітку важливо не допускати перегрівання на сонці та...
Підводний фотограф Андрій Некрасов створив серію знімків про...
Благодійний фонд «Національне Відродження» оголошує відкритий конкурс на...
У лікарні Лейпцига (Німеччина)  від лихоманки Ебола помер  56-річний співробітник...

By Людмила Баран 22 Жов, 2014 12:20


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +