В ОДА радилися керівники апаратів населених пунктів Прикарпаття

By Турій Роман 7 Лис, 2014 18:42

В ОДА радилися керівники апаратів населених пунктів Прикарпаття

Схожі публікації

Loading...

Відбулася семінар-нарада із керівниками апаратів РДА, керуючих справ виконавчих комітетів рад міст обласного значення, яку провів керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Панасюк.

У її роботі також брали участь керівники структурних підрозділів апарату ОДА, працівники загального відділу та управління з організаційної роботи.

Я переконаний, що керівники апаратів райдержадміністрації, керуючі справами міськвиконкомів – досвідчені працівники і здатні належно забезпечити виконання покладених на них обов’язків. Від нашої чіткої роботи  та усвідомлення забезпечення чіткої взаємодії та координації всіх гілок влади, великою мірою буде залежати і ефективність виробничої сфери, – зазначив під час семінар-наради Руслан Панасюк.

У цьому контексті Руслан Панасюк підкреслив, що напрацюванню конкретних шляхів вирішення пріоритетних проблемних питань дали робочі поїздки в усі райони  Прикарпаття голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука. За їх результатами видано окремі доручення очільника області головам РДА, керівникам структурних підрозділів ОДА. Таких доручень є загалом 192, серед них – 117 об’єктів. А це все – життєвоважливі інфраструктурні об’єкти населених пунктів області.

Під час семінар-наради було розглянуто ряд актуальних напрямків роботи апаратів райдержадміністрацій та міськвиконкомів в умовах реформування суспільних відносин. Серед них – «Нові вимоги в організації здійснення контролю та моніторингу в контексті гармонізації до європейських стандартів», «Організація роботи зі зверненнями громадян у органах виконавчої влади», «Проблемні аспекти та особливості взаємодії  обласної та районних державних адміністрацій у сфері інформаційно-аналітичного забезпечення».
Схожі новини:

Найближчим часом Україна і Канада підпишуть угоду про...
Кандидат в Президенти Анатолій Гриценко впевнений, що він...
На засіданні Верховної Ради між народними депутатами Володимиром...
Представниця штабу одного з кандидатів у народні депутати...

Loading...
By Турій Роман 7 Лис, 2014 18:42


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +