В області розроблено проект озвучення світлофорів для незрячих на 2015-2019 роки

By Людмила Баран 15 Жов, 2014 16:27

В області розроблено проект озвучення світлофорів для незрячих на 2015-2019 роки

Схожі публікації

Loading...

15 жовтня – Міжнародний день «Білої тростини», день, в який громадськість вшановує людей з вадами зору.

На сьогодні в області проживає 2192 інвалідів зору, передає прес-служба ОДА.

Розроблено проект Обласної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів зору на 2015-2019 роки. Він має вирішити питання облаштування пішохідних доріжок перилами і спеціальними бордюрами у місцях знаходження первинних організацій УТОС, інших громадських організацій інвалідів зору та у місцях компактного проживання такої категорії громадян.  Також –  озвучення світлофорів в містах області, обладнання міського пасажирського транспорту звуковими інформаторами для оголошення зупинок та зовнішніми системами для озвучення номерів маршрутів.

Зазначений проект обласної програми пройшов обговорення з громадськими організаціями інвалідів. Після погодження зі структурними підрозділами облдержадміністрації, проект буде подано на розгляд сесії обласної ради.

З метою поліпшення соціального захисту, охорони здоров’я, реабілітації людей з вадами зору, їх соціального та медичного обслуговування, безперешкодного доступу інвалідів зору до об’єктів соціальної інфраструктури, а також доступу до інформації та культурного життя суспільства в області діє обласна програма соціальної підтримки та реабілітації інвалідів зору на 2010-2014 роки.

За рахунок коштів місцевих бюджетів особам з вадами зору надавалися пільги – 50-відсоткова знижка на оплату за надані житлово-комунальні послуги інвалідам зору І групи та 40-відсоткова знижка – інвалідам зору ІІ групи на суму 1021,01 тис. гривень.

Інваліди І групи зору та особи, які їх супроводжували, користувалися правом безкоштовного проїзду на міських та приміських маршрутах автотранспорту всіх форм власності, незалежно від квоти пільговиків.

Обласна та первинні організації УТОС для виконання своїх статутних завдань користувалися приміщеннями, наданими в оренду на пільгових умовах, що сприяло їх активній діяльності та співпраці з органами державної влади.

З обласного бюджету виділялися кошти на статутну діяльність обласної організації УТОС та на фінансову підтримку творчого колективу незрячих інвалідів «Горицвіт». Це дало можливість обдарованим інвалідам розвивати свої творчі здібності та брати участь у культурному житті Прикарпаття.

 
Схожі новини:

Дизайнер із Нью-Йорка створив колекцію футболок із зображенням...
Керівництво терористичного угруповання “Ісламська держава” санкціонувало вилучення органів...
На офіційньому YouTube-каналі сьогодні, 18 листопада, з’явився новий...
У Києві відбулося перепоховання праха українського письменника та...

Loading...
By Людмила Баран 15 Жов, 2014 16:27


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +