В області проводитимуться безкоштовні медичні обстеження в рамках Всеукраїнського Дня меланоми

By Людмила Баран 20 Кві, 2015 15:55

В області проводитимуться безкоштовні медичні обстеження в рамках Всеукраїнського Дня меланоми

Схожі публікації

Loading...

В Івано-Франківській області зареєстровано 473 особи із захворюванням на рак шкіри, з яких 70 діагнозів – меланома. Всього за 2014 рік виявлено 38 випадків меланоми, один з яких – дитина.

Про це повідомила головний лікар обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру Іванна Цідило на прес-конференції 20 квітня, передає Департамент охорони здоров’я ОДА.

Також повідомляється, що з 20 до 24 квітня проводитимуться безкоштовні обстеження в рамках Всеукраїнського Дня меланоми.

Районні та міські спеціалісти з дерматовенерології і онкології будуть проводити скринінговий відбір пацієнтів з наявністю новоутворів шкіри. Спеціально підготовлені лікарі будуть оглядати пацієнтів з підозрою на новоутвори шкіри за допомогою методу дерматоскопії.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно в світі реєструють понад 200 000 випадків захворювання на меланому шкіри і близько 65 000 спричинених нею смертей.

З 2009 року згідно з протоколом приєднання України до Всесвітньої програми «Євромеланома», учасниками якої є понад 20 європейських країн, у всеукраїнському масштабі щорічно проводяться заходи щодо боротьби із цим захворюванням. Мета яких – надати населенню безкоштовний доступ до сучасних скринінгових методів обстеження пігментних новоутворень шкіри, покращити виявлення та реєстрацію раків шкіри на ранніх стадіях, що дозволить суттєво знизити смертність від цієї групи захворювань, а також формувати відповідальне ставлення населення до свого здоров’я.

Головним чином, такий сумний показник зумовлений аж ніяк не відсутністю методів лікування, а несвоєчасним діагностуванням меланоми. Саме тому одна з першочергових цілей Всеукраїнського дня меланоми – своєчасне виявлення дерматоонкологічних захворювань серед населення.

 
Схожі новини:

Американська акторка Анджеліна Джолі повідомила про операцію з...
Правильне харчування – одна з головних умов того,...
Дослідники з Університету Північної Кароліни виявили, що жінки...
Британські науковці провели масштабне дослідження дихальних органів курців...

Loading...
By Людмила Баран 20 Кві, 2015 15:55


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +