В обласну раду найбільшим округом буде Яремчанський, найменший – Делятинський (СПИСОК)

By Турій Роман 21 Вер, 2015 08:52

В обласну раду найбільшим округом буде Яремчанський, найменший – Делятинський (СПИСОК)

Схожі публікації

Loading...

19 вересня Івано-Франківська обласна виборча комісія утворила округи для виборів в обласну раду.

Відповідно до нового закону про вибори їх є 84.

Найбільшим округом буде 84-ий з центром у місті Яремче, там понад 17 тисяч виборців. Найменший у Делятині – 9600 виборців, передає “Стик”.

Опис меж
територіального (одномандатного) виборчого округу
Орієнтовна кількість виборців  в окрузі
1
смт Богородчани, с.Горохолина, с.Горохолин Ліс, с.Грабовець, с.Копачівка, с.Жураки, с.Забережжя, с.Іваниківка, с.Похівка, с.Підгір’я,  с.Діброва
15013
2
с.Глибівка, с.Космач, с. Міжгір’я, с.Нивочин, с.Гринівка, с.Лесівка, с.Росільна, с.Саджава, с.Старі Богородчани, с.Скобичівка, с.Хмелівка
12694
3
смт Солотвин, с.Бабче, с.Дзвиняч, с.Манява, с.Маркова, с.Монастирчани, с.Старуня, с.Ластівці
15739
4
с.Богрівка, с.Гута, с.Стара Гута, с.Кривець, с.Кричка, с.Луквиця, с.Пороги, с.Раковець, с.Яблунька
10498
5
смт Верховина, с.Бистрець, с.Дземброня, с. Буковець, с.Зелене, с.Ільці, с.Красник, с.Кривопілля, с. Криво рівня, с. Бережниця, с.Топільче, с.Буркут, с.Явірник
11318
6
с.Замагора, с.В.Ясенів, с.Рівня, с.Красноїлля, с.Перехресне, с.Голови, с.Чорна Річка, с.Устеріки, с.Барвінків, с. Хороцево, с.Білоберізка, с.Стебні, с.Довгополе, с.Кохан, с.Полянки, с.Черемошна, с.Яблуниця, с.Сеньківське, с.Гринява, с.Біла Річка, с.Голошина, с.Пробійнівка, с-ще Стовпні, с.Грамотне
11524
7
м.Галич, с.Слобідка Більшівцівська, смт Більшівці, с.Демешківці, с.Німшин, с.Придністров’я, с.Поплавники, с.Дем’янів, с.Задністрянське, с.Тустань, Комунальний заклад “Галицька центральна районна лікарня”
11852
8
с.Блюдники, с.Темирівці, с.Пукасівці, с.Ганнівці, с.Курипів, с.Бовшів, с.Бринь, с.Височанка, с.Вікторів, с.Дорогів, с.Колодіїв, с.Залуква, с.Шевченкове, с.Комарів, с.Сокіл, с.Мединя, с.Сапогів, с.Старий Мартинів, с.Різдвяни, с.Новий Мартинів, с.Тенетники
11727
9
с.Делієве, с.Бишів, с.Дитятин, с.Хохонів, с.Набережне, с.Дубівці, с.Жалибори, с.Кінашів, с.Кінчаки, с.Озерце, с.Садки, с.Кремидів, с.Коростовичі, с.Куропатники, с.Кукільники, с.Загір’я-Кукільницьке, с.Курів, с.Лани, с.Маріямпіль, с.Водники, с.Медуха, с.Ворониця, с.Межигірці, с.Нараївка, с.Насташине, с.Куничі, с.Нові Скоморохи, с.Підшумлянці, с.Старі Скоморохи, с.Озеряни, с.Слобода, с.Перлівці, с.Острів, с.Суботів, с.Поділля, с.Тумир, с.Яблунів
12668
10
м.Городенка, с.Котиківка, с.Чортовець, с.Тишківці
10887
11
с.Рашків, с.Якубівка, с.Ясенів-Пільний, с.Серафинці, с.Раковець, с.Семенівка, с.Олієво-Королівка, с.Олієво-Корнів, с.Новоселівка, с.Воронів, с.Незвисько, с.Лука, с.Уніж, с.Монастирок, с.Глушків
11260
12
с.Стрільче, с.Пробабин, с.Городниця, с.Передівання, с.Поточище, с.Семаківці, с.Михальче, с.Білка, с.Чернелиця, с.Хмелева, с.Кунисівці, с.Копачинці, с.Дубки, с.Далешево, с.Колінки, с.Репужинці, с.Корнів, с.Вільхівці
10302
13
с.Чернятин, с.Вербівці, с.Торговиця, с.Топорівці, с.Сороки, с.Слобітка, с.Вікно, с.Острівець, с.Рогиня, с.Хвалибога, с.Виноград, с.Росохач, с.Прикмище
11210
14
м.Долина – вул.Бойківська, вул.Брочківська, вул.Б.Хмельницького, вул.Л.Українки, вул.майдан Січових Стрільців, вул.Нафтовиків, вул.Підлівче, вул.Промислова, вул.Технічна, вул.Тупикова, вул.У.Кармелюка, вул.Яворівська, вул.8-го Березня, вул.Верховинця, вул.Вітовського, вул.Довбуша, вул.Заозерна, вул.Мазурика, вул.М.Грушевського, вул.Обліски, вул.Поповича, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Т.Шевченка, вул.С.Бандери, просп.Незалежності,  вул.В.Чорновола, вул.Д.Яворницького, вул.Котляревського, вул.Чернишевського, вул.Молодіжна, вул.А.Міцкевича, вул.Антоновича, вул.Винниченка, вул.Замкова, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Івасюка, вул.Красінського, вул.Лаврищева, вул.Лопатинського, вул.М.Дерлиці, вул.Медична, вул.М.Пачовського, вул.О.Грицей, вул.Південна, вул.П.Мирного, вул.Р.Шухевича, вул.Садова, вул.Смерекова, вул.С.Томашівського
14255
15
смт Вигода, с. Пациків, с.Вишків, с.Сенечів, с.Кропивник, с.Новоселиця, с.Новошин, с.Пшеничник, с.Лолин,с.Ангелівка, с.Максимівка, с.Підліски, с.Ст. Мізунь, с.Мислівка, с.Шевченкове, с.Н.Мізунь
13892
16
с.Витвиця, с.Кальня, с.Княжолука, с.Гериня, с.Гошів, с.Розточки, с.Сл.Болехівська, с.Липа, с.Лужки, с.Станківці, с.Церковна, с.Тяпче, с.Солуків, с.Діброва, с.Якубів, с.Яворів
13054
17
с.В.Тур’я, с.Белеїв, с.Тростянець, с.Сл.Долинська, с.Рахиня, с.Раків, с.Надіїв, с.Новичка, с.Оболоня, с.Одиниця, с.М.Туря, м.Долина – вул.А.Шептицького, вул.Будівельників, вул.В.Стефаника, вул.В.Стуса, вул.В.Терешкової, вул.Д.Галицького, вул.Дністровська, вул.Є.Коновальця, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Космонавтів, вул.Левинського, вул.Миру, вул.М.Устияновича, вул.Нова, вул.Оболонська, вул.О.Рошкевич, вул.Пилипченка, вул.П.Орлика, вул.С.Крушельницької, вул.Сумська, вул.Чайковського, вул.Чкалова
13067
18
с.Боднарів, с.Вістова, с.Бабин-Зарічний, с.Завій, с.Грабівка, с.Підмихайля, с.Бережниця, с.Ріп’янка, с.Мислів, с.Яворівка, с.Середній Угринів, с.Старий Угринів, с.Студінка, с.Середній Бабин
12664
19
с.Верхня, с.Іванкова, с.Завадка, с.Болохів, с.Степанівка, с.Збора, с.Кулинка, с.Копанки, с.Кропивник, с.Мостище, с.Сівка-Калуська, с.Станькова, с.Кадобна
12284
20
с.Довпотів, с.Середня, с.Дубовиця, с.Довгий Войнилів, с.Лука, с.Діброва, с.Цвітова, с.Негівці, с.Гуменів, с.Перевозець, с.Кудлатівка, с.Павликівка, с.Слобідка, с.Сівка-Войнилівська, с.Довжка, с.Мошківці, с.Томашівці, с.Перекоси, смт Войнилів
12436
21
с.Пійло, с.Довге-Калуське, с.Голинь, с.Голинь, с.Добровляни, с.Новиця, с.Новиця, с.Тужилів
11819
22
с.Ворона, с.Виноград, Н.Велесниця, с.Струпків, с.Баб’янка, с.Угорники, смт.Отинія, с.Голосків, с.Грабич, с.Глибока, с.Закрівці, с.Торговиця
13380
23
с.М.Кам’янка, с.Л. Слобідка, с.Раківчик, с.Шепарівці, с.Іванівці, с.Товмачик, с.Сідлище, с.Черемхів, с.Коршів, с.Ліски, с.Казанів, с.Богородичин, с.Жукотин, с.Л. Хлібичин, с.Скопівка
14080
24
смт.Гвіздець, с.Остапківці, с.Берем’яни, с.Чехова, с.М.Гвіздець, с.Ст.Гвіздець, с.Підгайчики, с.Турка, с.Джурків, с.В.Кам’янка, с.Фатівці, с.Годи-Добровідка
11970
25
с.Семаківці, с.Замулинці, с.Матеївці, с.Загайпіль, с.Назірна, с.Кобилець, с.Перерів, с.Корнич, с.Грушів, с.Королівка, Дебеславці, с.Ганів, с.Залуччя, с.Кропивище, с.Пилипи, с.Тростянка, с.Ценява, с.П’ядики
13180
26
с.Спас, с.Ковалівка, с.Мишин, с.В.Ключів, с.В.Вербіж, с.Н.Вербіж, с.Воскресінці
13180
27
с.Слобода, с.Рунгури, с.Марківка, с.Молодятин, смт.Печеніжин, с.М.Ключів, с.Княждів, с.Кийданці, с.Сопів
14350
28
м.Косів, с.Бабин, с.Город, с.Річка, с.Смодна, с.Соколівка, с.Снідавка, с.Яворів, Косівська центральна районна лікарня
14754
29
смт Кути, с.Великий Рожин, с.Малий Рожин, с.Розтоки, с.Слобідка, с.Старі Кути, с.Тюдів, с.Черганівка
13461
30
с.Вербовець, с.Старий Косів, с.Кобаки, с.Рожнів, с.Рибне, с.Трач, с.Гуцулівка, с.Кривоброди, с.Цуцулин, с.Корости, с.Химчин
14938
31
с.Акрешори, с.Баня-Березів, с.Верхній Березів, с.Космач, с.Люча, с.Лючки, с.Нижній Березів, с.Середній Березів, с.Текуче
11833
32
смт Яблунів, с.Брустурів, с.Микитинці, с.Пістинь, с.Прокурава, с.Стопчатів, с.Уторопи, с.Шепіт, с.Шешори
13361
33
м.Надвірна
15039
34
с.Молодків (Молодківська сільська рада), с.Гвізд, с.Фитьків (Фитьківська сільська рада), с.Цуцилів (Цуцилівська сільська рада), с.Назавизів (Назавизівська сільська рада), смт Битків
11472
35
с.Камінне (Каміннецька сільська рада), с.Волосів (Волосівська сільська рада), с.Перерісль (Переріслянська сільська рада), с.Лісна Тарновиця (Ліснотарновицька сільська рада), с.Гаврилівка, с.Парище (Парищенська сільська рада), с.Лісна Велесниця (Парищенська сільська рада), с.Верхній Майдан (Верхньомайданська сільська рада), с.Тисменичани (Тисменичанська сільська рада)
12054
36
с.Саджавка, с.Кубаївка (Саджавська сільська рада), с.Красна, смт Ланчин, с.Середній Майдан (Середньомайданська сільська рада), с.Вишнівці (Середньомайданська сільська рада), с.Глинка (Середньомайданська сільська рада)
12930
37
смт Делятин, с.Лоєва (Лоївська сільська рада), с.Стримба (Стримбівська сільська рада)
9601
38
с.Пнів, с.Мозолівка, с.Білозорина (Пнівська сілька рада), с.Пасічна, с.Постоята (Пасічнянська сільська рада), с.Букове, с.Соколовиця (Пасічнянська сільська рада), с.Зелена (Зеленська сільська рада), с.Черник (Зеленська сільська рада), с.Максимець (Зеленська сільська рада), с.Бистриця, с-ще Згари, с.Климпуші, с-ще Причіл
13375
39
с.Білі Ослави, с.Чорні Ослави (Чорноославська сільська рада), с.Чорний Потік (Чорнопотоківська сільська рада), с.Заріччя, присілок Ровенька
9882
40
м.Рогатин, с.Вербилівці(вербилівська сільська рада), с.Залужжя (Вербилівська сільська рада), с.Виспа (Виспянська сільська рада), с.Любша(Виспянська сільська рада), с-ще Кам’янка, с.Мельна(Виспянська сільська рада), с.Дички (Дичківська сільська рада), с.Яглуш  (Дичківська сільська рада), с.Малий Заланів, с.Заланів (Заланівська сільська рада), с.Підкамінь ( Підкамінська сільська рада), с.Фрага (Фразька сільська рада), с.Підбір’я (Фразька сільська рада), с.Беньківці (Фразька сільська рада), с.Черче (Черченська сільська рада), с.Потік (Потіцька сільська рада), с.Залип’я (Потіцька сільська рада), Рогатинська центральна районна лікарня (Рогатинська міська рада)
12093
41
смт Букачівці, с.Букачівська Слобода, с.Витань (Букачівська селищна рада), с.Посвірж (Букачівська селищна рада), с.Бабухів  (Бабухівська сільська рада), с.Васючин (Васючинська сільська рада), с.Вільхова (Васючинська сільська рада), с.Вишнів, с.Зруб ( Вишнівська сільська рада), с.Воскресинці (воскресінцівська сільська рада), с.Григорів, с-ще Григорівська Слобода (Григорівська сільська рада), с.Дегова (Дегівська сільська рада), с.Приозерне (Дегівська сільська рада), с.Долиняни (Долинянська сільська рада), с.Козарі (Козарівська сільська рада), с.Журавеньки (Козарівська сільська рада), с.Княгиничі (Княгиницька сільська рада), с.Загір’я (Княгиницька сільська рада), с.Колоколин (Колоколинська сільська рада), с.Конюшки (Конюшківська сільська рада), с.Березівка (Конюшківська сільська рада), с.Луковець-Вишнівський (Луковець-Вишнівська сільська рада), с.Луковець-Журівський (Луковець-Вишнівська сільська рада), с.Лучинці (Лучинецька сільська рада), с.Обельниця (Лучинецька сільська рада), с.Підмихайлівці(Підмихайлівська сільська рада), с.Журів (Підмихайлівська сільська рада), С.Помонята (Помонятівська сільська рада), с.Чагрів (Чагрівська сільська рада), с.Чернів (Чернівська сільська рада), с.Явче, с.Йосипівка, с-ще Межигаї (Явченська сільська рада), Букачівська міська лікарня (Букачівська селищна рада), Обласна психіатрична лікарна (Підмихайлівська сільська рада)
12731
42
с.Верхня Липиця (Верхньолипицька сільська рада), с.Гоноратівка(Верхньолипицька сільська рада), с.Городиська, с.Зеленів(Верхньолипицька сільська рада), с.Малинівка(Верхньолипицька сільська рада), с.Лопушня(Верхньолипицька сільська рада), с.Добринів, с.Корчунок (Добринівська сільська рада), с.Жовчів (Жовчівська сільська рада), с.Данильче (Данильченська сільська рада), с.Нижня Липиця, с-ще Вигода (Нижньолипицька сільська рада), с.Підвиння, с-ще Лісова ( Підвинянська сільська рада), с.Перенівка (Підвинянська сільська рада), с.Кутці (Підвинянська сільська рада), с.Воронів (Липівська сільська рада), с.Липівка(Липівська сільська рада), с.Кривня(Липівська сільська рада), с.Кліщівна (Кліщівнянська сільська рада), с.Підгороддя, с.Луковище (Підгородянська сільська рада), с.Руда (під городянська сільська рада), с.Пуків (Пуківська сільська рада), с.Сарники, с.Заливки (Сарниківська сільська рада), с.Діброва (Сарниківська сільська рада), с.Путятинці (Путятинська сільська рада), с.Світанок, с.Бойки, с-ще Стефанівка (Світанківська сільська рада), с.Стратин, с-ще Пилипівці (Стратинська сільська рада), с.Погребівка (Стратинська сільська рада), с.Уїзд (Уїздівська сільська рада), с.Чесники (Чесниківська сільська рада), с.Юнашків (Юнашківська сільська рада)
10838
43
смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, с.Брошнів, с.Сваричів
12094
44
с.Закерничне, с.Вільхівка, с.Рошняте, с.Дуба, с.Дубшари, с.Лецівка, с.Підлісся, с.Князівське, с.Красне, с.Слобода-Небилівська, с.Гриньків, с.Осмолода, с-ще Кузьминець, с.Ріпне, с.Сливки, с.Ясень, с-ще Бабське, с.Лази, с-ще Погар, с-ще Турівка, с-ще Черепина
11689
45
смт Перегінське, с.Небилів, с.Ловаги
12432
46
с.Берлоги, с.Вербівка, с.Топільське, с.Камінь, с.Нижній Струтинь, с.Петранка, с.Рівня, с.Слобода-Рівнянська, с.Цінева, с.Ясеновець, с.Іванівка
11215
47
с.Верхній Струтинь, с.Грабів, с.Крива, с.Ілемня, с.Креховичі, с.Липовиця, с.Лоп’янка, с.Луги, с.Спас, с.Погорілець, с.Підсухи, с.Суходіл
12065
48
м.Снятин, с.Потічок, с.Русів, с.Стецева, с.Стецівка, с.Будилів,
13395
49
с.Підвисоке, с.Ганьківці, с.Вишнівка, с.Задубрівці, с.Красноставці, с.Шевченкове, с.Зібранівка, с.Рожневі Поля, с.Вовчківці, с.Белелуя, с.Олешків, с.Любківці, с.Устя, с.Орелець, с.Тулова
12646
50
смт Заболотів, с.Троїця, с.Іллінці, с.Борщів, с.Борщівська Турка, с.Хлібичин, с.Балинці, с.Бучачки, с.Трофанівка, с.Кулачківці, с.Хом’яківка, с.Тростянець, с.Тулуків, с.Келихів
13227
51
с.Завалля, с.Запруття, с.Княже, с.Драгасимів, с.Новоселиця, с.Попельники, с.Джурів, с.Тучапи, с.Горішнє Залуччя, с.Долішнє Залуччя, с.Прутівка, с.Рудники, с.Видинів, с.Хутір-Будилів
12616
52
м.Тисмениця, с.Підлужжя, с.Хом’яківка, с.Пшеничники, с.Погоня, с.Підпечери
12994
53
смт Єзупіль, с.Ганнусівка, с.Добровляни, с.Довге, с.Козина, с.Колодіївка, с.Милування, с.Побережжя, с.Рошнів, с.Сілець, с.Тязів, с.Стриганці, с.Клубівці, с.Узин, с.Вільшаниця
13210
54
смт Лисець, с.Драгомирчани, с.Посіч, с.Радча, с.Старий Лисець, с.Старий Лисець, с.Стебник, с.Черніїв, с.Чукалівка
14189
55
с.Ямниця, с.Загвіздя, с.Клузів, с.Майдан, с.Нова Гута, с.Павлівка, с.Рибне, с.Угринів, с.Підлісся
14171
56
с.Чорнолізці, с.Братківці, с.Липівка, с.Нова Липівка, с.Студинець, с.Одаї, с.Нові Кривотули, с.Терновиця, с.Слобідка, с.Старі Кривотули, с.Березівка, с.Марківці
13021
57
м.Тлумач, с.Петрилів, с.Вільне, с.Діброва, с.Золота Липа, с.Новосілка, с.Нижнів, с.Бушкалик, с.Купелів, с.Смерклів Братишів, с.Загір’я, с.Олешів, с.Антонівка, с.Буківна, с.Остриня, с.Колінці, с.Гринівці
12740
58
с.Олеша, с.Соколівка, с.Будзин, с.Мостище, с.Суходіл, с.Одаїв, с.Долина, с.Делева, с.Луг, с.Озеряни, с.Грушка, с.Мельники, с.Палагичі, с.Попелів, с.Локітка, с.Гончарівка, с.Вікняни, с.Кутище, с.Грабичанка, с.Лиса Гора, с.Надорожна, с.Тарасівка, с.Королівка
12350
59
смт. Обертин, с.Гончарів, с.Яківка, с.Жуків, с.Олещин, с.Гавриляк, с.Гарасимів, с.Підвербці, с.Живачів, с.Ісаків, с.Петрів, с.Сокирчин, с.Хотимир, с.Жабокруки, с.Пужники, с.Бортники, с.Прибилів, с.Гостів
12600
60
м.Болехів (Болехівська міська рада), с.Гузіїв (Гузіївська сільська рада), с.Козаківка (Козаківська сільська рада), с.Сукіль (Козаківська сільська рада), с.Заріччя (Міжрічанська сільська рада), с.Міжріччя (Міжрічанська сільська рада), с.Підбережжя (Підберезька сільська рада), с.Бубнище (Поляницька сільська рада), с.Буковець (Поляницька сільська рада), с.Поляниця (Поляницька сільська рада), с.Танява (Тисівська сільська рада), с.Тисів (Тисівська сільська рада)
15998
61
Комунальний заклад “Бурштинська міська лікарня”, м.Бурштин (Бурштинська міська рада), с.Вигівка (Бурштинська міська рада)
11775
62
м.Івано-Франківськ – вул.Галицька: 122, 126, 128–132;
вул.Калуське Шосе, вул.Барвиста, вул.Василя Січка, вул.Гімназійна, вул.Горбачевського, вул.Дем’янів Лаз, вул.Єпископа Івана Лятишевського, вул.Івана Курівця, вул.Лозова, вул.Меморіальна, вул.М.Євшана, вул.Нескорених, вул.Озерна, вул.Ольжича, вул.Федьковича: 7–7Б; вул.Ціолковського, вул.Галицька: 118, 134, 144; вул.Хіміків: 2–17В, 19А–19Б; вул.Пасічна, вул.Галицька: 114А, 116А, 118А, 133, 141, 145–163; вул.Загвіздянська, вул.М.Витвицького, вул.Нечуя-Левицького, вул.Федьковича: 56–136
9669
63
вул.Галицька: 120–120А, 124–124А, 136–140, 142, 167–201; вул.Ботавіна, вул.Галицька: 114, 116; вул.Тролейбусна: 1–5, 9, 11, 13, 15–17А, 19–21; вул.Тролейбусна: 6–8, 10, 12, 14, 18; вул.Галицька: 66А–90, 92, 94–98, 100, 106, 112–112Д; вул.Глібова, вул.Добролюбова, вул.Мартовича, вул.Федьковича: 17–52; вул.Юліана Целевича: 1–3, 4–5, 6–9; вул.Тролейбусна: 22–24; вул.Хіміків: 19, 21–38; вул.Юліана Целевича: 3А–3Б, 5А, 10–36В
10263
64
вул.Волинська, вул.Карпенка-Карого, вул.Михайла Фіголя, набережна ім.В.Стефаника: 15, 19, 23, 29–46; вул.Довга: 53–61, 70–98; вул.Зв’язкова, вул.Ірчана,
вул.Карпатська: 5, 7, 9, 13; вул.Кравецька, вул.Марка Вовчка,
вул.Мечникова, вул.Млинарська, вул.Моршинська, вул.Пасічанська,
вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Тичини: 21–65; вул.Українська,
вул.Флотська, вул.Хотинська, вул.Ю.Олесницького, вул.Бориславська, вул.Газова, вул.Г.Сковороди, вул.Кармелюка: 6–45; вул.Кривоноса, вул.Ленкавського: 15–60Б; вул.Романа Левицького, вул.Солотвинська, вул.Ясінських, пров.Ленкавського, вул.Буковинська, вул.Галицька: 64–64В, 99, 105, 109–111, 115; вул.І.Пулюя: 1–2, 4, 6–6А, 8; набережна ім.В.Стефаника: 2–6А; вул.Галицька: 117, 119–119А, 121, 123, 127; вул.І.Пулюя: 12, 14–16; набережна ім.В.Стефаника: 8–14, 16–18, 20–22, 24–28; бульв.Північний ім.Пушкіна: 4–4А, 6–10, 12; вул.Довга: 6–46, 48, 62–64; вул.Слов’янська, вул.Берегова: 22А, 26–35; вул.Д.Циганкова, вул.І.Пулюя: 3, 5, 7, 9–10А, 13; вул.Н.Гаморака, вул.Берегова: 1–20, 23–25; вул.Карпатська: 2–4, 6, 8, 10–12Б, 14–50; вул.Каховська, вул.О.Бобикевича, вул.Сергія Єфремова, вул.Сніжна, вул.Чиста
15276
65
бульв.Північний ім.Пушкіна: 11; вул.Довга: 47; вул.Заболотівська, вул.Панаса Мирного, вул.Пашницького, вул.Тичини: 3–20; бульв.Північний ім.Пушкіна: 1–3, 5–5Б; вул.Галицька: 45, 47, 49, 51–51А, 53, 57А, 59, 61, 63–63А; вул.Достоєвського, вул.Заклинських, вул.Новгородська: 16–55; вул.Угорська,  вул.Бельведерська: 1–29А; вул.Гетьмана Мазепи: 1–28, 30–35А; вул.Низова, вул.Новгородська: 4–15А; вул.Пилипа Орлика, вул.Гетьмана Мазепи: 29; вул.С.Гординського, вул.Січових Стрільців: 3–10, 16–16Б; вул.Шевченка: 1–37, 44, вул.Гетьмана Мазепи: 36–107, 129–129А, 131, 133–133А; вул.Григора Крука, вул.М.Сабата, вул.Шевченка: 43, 45–104; вул.100-р.Червоного Хреста, бульв.Південний: 23, 28–31А, 33, 35–36, 41, 44; вул.Короля Данила: 1–14Б, 16–17А; вул.Крива, вул.Миколи Саєвича, вул.Бельведерська: 32–65; вул.В.Манюха, вул.Володимира Великого, вул.В.Яновича, вул.К.Вишневського, вул.Короля Данила: 18, 22–22Б, 24, 26, 28, 30–30А, 32–34, 36, 38–46; вул.Ленкавського: 1–1А, 3–3Б, 5–5А; вул.М.Вороного, бульв.Південний: 8А–22, 24А–24Б, 32, 34, 36А–40, 42; вул.Кармелюка: 2; вул.Короля Данила: 15, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31, 35–35А, 37; вул.Лемківська, вул.Ленкавського: 2, 4, 8–12; вул.М.Биха
14147
66
вул.Вовчинецька: 1–51, 53, 61, 69; вул.Героїв Крут, вул.Героїв-Пожежників, вул.Грюнвальдська, вул.Д.Донцова, вул.Івана Мирона, вул.Коцюбинського, вул.Привокзальна, вул.Романа Купчинського, вул.Толстого, пл.Привокзальна,  вул.Богунська, вул.Василіянок: 30–34, 36–68; вул.Військових Ветеранів, вул.В.Маланюка, вул.Галицька: 24–32, 34; вул.Довбуша, вул.Запорізька, вул.Кобилянської, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Пекарська, вул.Б.Хмельницького: 1–55, 59–78; вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Дарії Цвєк, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Кропивницького, вул.Максимовича, вул.Некрасова, вул.Новий Світ, вул.Перехідна, вул.Урожайна, вул.В.Войцюка, вул.Галицька: 34А–34А к.1, 36, 38, 46, 48–48А, 50–50А, 52, 54–56Б, 58, 60, 62, 91, 93; вул.Гарбарська, вул.Княгинин, вул.Ковальська, вул.Косівська, вул.Макогона, вул.Надрічна: 2–54А; вул.Подільська, вул.Промислова, вул.Ушинського, вул.Церковна, вул.Шкільна, вул.Валова, вул.Василіянок: 1–26, 35; вул.Дністровська, вул.Тарнавського, вул.Шопена, вул.2000-ліття Різдва Христового, вул.Академіка Гнатюка, вул.Гаркуші, вул.Драгоманова, вул.Івана Франка, вул.Коперніка, вул.М.Павлика, вул.Вірменська, вул.Галицька: 1–23, 33, 35, 37, 39; вул.І.Вагилевича, вул.І.Труша, вул.Крушельницької, вул.Лесі Українки, вул.Леся Курбаса, вул.М.Грушевського, вул.Мельничука, вул.Ринок, вул.Сотника Т.Мартинця, вул.Станіславська, вул.Страчених Націоналістів, вул.Тринітарська, вул.Шеремети, вул.Шпитальна, пл.Міцкевича, пл.Ринок
11278
67
вул.Вовчинецька: 126–128, 136, 140–142, 148, 152–156, 170–182, 185, 187–191, 193, 195, 197А, 205, 207, 209–223Г; вул.Б.Хмельницького: 57А, 82–92А; вул.Вишнева, вул.Далека, вул.Докучаєва, вул.Заньковецької, вул.Коломийська, вул.Надрічна: 212А–223; вул.Полотнюків, вул.Пржевальського, вул.Радіщева, вул.Симиренків, вул.Біла, вул.Весела, вул.Виговського, вул.Вільна, вул.Вінницька, вул.Вовчинецька: 52–52А, 60, 62–68, 76А–125, 129–131, 139–139В, 147, 149, 157–167; вул.Гулака-Артемовського, вул.Гуцульська, вул.Деповська: 5–19; вул.Затишна, вул.Каменярів, вул.Кобринської, вул.Лучна, вул.Миру: 3–66, 67А, 70, 72–76, 80–84; вул.Молдавська, вул.Огарьова, вул.Ольги Дучимінської, вул.Прутська, вул.Січеславська, вул.Сотника Палієва, вул.Старицького, вул.Стрийська, вул.Трачів, вул.Ужгородська, вул.Уляни Кравченко, вул.Ф.Карпіньського, вул.Ясна, пров.Вінницький, пров.Софіївський,  вул.Дружби, вул.Івана Павла ІІ: 2–8, 10–12; вул.Космічна, вул.Костантини Малицької, вул.Миру: 67, 69, 71–71А, 79–79А, 87–90, 100, 102;  вул.Я.Пстрака, пров.Будівельний, пров.Полтавський, вул.В.Івасюка: 24, 26–26А; вул.Героїв УПА, вул.Гоголя, вул.Івана Павла ІІ: 27; вул.Кардинала Любачівського, вул.Миру: 99, 101, 103–138; вул.Полковника В.Андрусяка, вул.Софіївка, вул.Харківська, вул.В.Івасюка: 28; вул.Івана Павла ІІ: 9, 17, 19–19А, 21, 23–25, 28–30
12962
68
с.Вовчинець – вул.Василя Симоненка, вул.Вербова, вул.Веселкова,
вул.Весняна, вул.Г.Соколовської, вул.Європейська, вул.Затишна,
вул.Західна, вул.Й.Новогродського, вул.Ключна, вул.М.Дебенка,
вул.Отця Бабина, вул.Патріарха Володимира, вул.Приозерна,
вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Хмельницького, вул.Яблунева,
вул.2000-річчя Різдва Хрестового, вул.24 Серпня, пров.Зелений,
пров.Ключний, пров.Південний, с.Вовчинець – вул.Берегова, вул.Богуна, вул.В.Бугая, вул.Височана, вул.Вовчинецька, вул.Гайдея, вул.Гайова, вул.Героїв УПА, вул.Є.Коновальця, вул.Живописна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мельника, вул.Місячна, вул.Новоселицька, вул.Потічна, вул.Прийми, вул.Степана Бандери, вул.Чумака, вул.Шевченка,
пров.Гайдея, пров.Криничний, пров.Перекопський, пров.Підгірний,
пров.Підлузький, вул.Василя Симоненка: 3Б–3В, 5–5А; вул.Вовчинецька: 202, 206, 208–208В; вул.Василя Симоненка: 7–7А, 9–9А, 11, 13; вул.Василя Симоненка: 18–22; вул.Вовчинецька: 194–194В, 196; вул.Василя Симоненка: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–16; вул.Вовчинецька: 198–200, вул.Василя Симоненка: 24–24Б; вул.Івана Миколайчука: 15–15А, 17–17А, 19
11657
69
вул.Василя Стуса: 15–15А, 21; вул.Івана Миколайчука: 6–11, 13, 17Б–17В; вул.Василя Стуса: 39–45; вул.Івана Миколайчука: 12, 14, 16–16В, 18, 20–30; вул.Патріарха Володимира, вул.Василя Стуса: 7–13, 17–19, 23–37Б;
вул.Івана Миколайчука: 1–3; вул.В.Івасюка: 7; вул.Вовчинецька: 184, 186,
192–192В, вул.Василя Симоненка: 26–34; вул.24 Серпня, вул.В.Івасюка: 11–23, 25, 27А, 30–46, 50Б–50В; вул.Молодіжна: 42
13162
70
вул.Івана Павла ІІ: 16, 18, 20, 22; вул.Молодіжна: 50, 52, 54, 56–62; вул.Андрія Палія, вул.Гната Хоткевича: 1–29А, 31–33А, 35–35А, 37, 39,
41, 43; вул.Кирила Трильовського, вул.Молодіжна: 1–2, 40, 44–44А, 46–48, 51, 52А–52Б, 55, 71; вул.Реміснича, вул.Селянська, вул.Української Дивізії, вул.Гната Хоткевича: 50 к.1–50 к.3, 67–75, 79; вул.Гната Хоткевича: 46 к.2–46 к.3, 52 к.1–52 к.4, 54, 77, 83, вул.Гната Хоткевича: 30, 34, 36, 38–38А, 40, 42–42А, 45, 47, 49, 51, 53, 55–65А; вул.Молодіжна: 32–39, 41, 43, 45; вул.Паркова: 4–8, 18А; вул.Покутська, вул.В.Івасюка: 50, 52–78; вул.Гната Хоткевича: 75А к.1–75А к.3, 81, 85 к.1–85 к.3; вул.Паркова: 14–18, 18В–20
13770
71
вул.Гната Хоткевича: 44 к.3–44Д, 46–46 к.1, 46 к.4–46 к.5, 48–48 к.3; вул.Герцена, вул.Данилевського, вул.Деповська: 25–123А; вул.Зелена, вул.І.Білозіра, вул.Йосифа Сліпого, вул.Кондукторська, вул.Кримська, вул.Матієва-Мельника, вул.М.Вербицького, вул.М.Мочульського, вул.Н.Яремчука, вул.Одеська, вул.О.Кисілевської: 1–40В, 43–45, 47, 49–49Б, 51; вул.О.Новаківського, вул.Опільського, вул.Островського, вул.П.Чубинського, вул.Ромена Роллана, вул.Самійленка, вул.Чайківського, вул.Чехова, пров.Червоний, вул.Верховинська, вул.Височана, вул.З.Красівського, вул.імені Володимира Кубійовича, вул.Індустріальна, вул.М.Міхновського, вул.О.Басараб, вул.О.Заливахи, вул.Переяславська, вул.Сірика, вул.Степана Бандери: 7–7А, 9, 11А, 15–17; вул.Теодора Цьоклера, вул.Тиха, вул.Товарна, вул.Шота Руставелі, вул.Шухевичів, вул.Я.Карпінця, пров.Товарний,  вул.Б.Лепкого, вул.Залізнична, вул.Марійки Підгірянки, вул.Менделеєва, вул.Незалежності: 95–135; вул.П.Калнишевського, вул.Рєпіна, вул.Робітнича, вул.Стефаника, вул.Черемшини, вул.Юрія Іллєнка, пров.Садовий, вул.Академіка Сахарова: 21–40; вул.Андрія Мельника, вул.Євгена Коновальця: 70Б–83, 93–95; вул.І.Макуха, вул.Київська, вул.М.Зорія, вул.Спокійна, вул.Степана Бандери: 2–6, 8А, 10–10В, 12–14, 20–59А, 61, 63–65А; пров.І.Борковського, пров.Профспілковий, вул.Академіка Сахарова: 3–20; вул.Євгена Озаркевича, вул.Желехівського, вул.Чорновола: 4–72Б, 76, 78, 84, 94, 96, вул.Дмитра Вітовського, вул.Євгена Коновальця: 2–46; вул.Левка Бачинського, вул.Незалежності: 8–89; вул.Січових Стрільців: 11–15А, 17–92; вул.Шашкевича, Вічевий Майдан
14950
72
вул.Ботанічна, вул.В.Касіяна, вул.Джерельна, вул.Євгена Коновальця: 148–148А, 150–202А, 204–206, 208–265Б, 267, 269–269Б, 271–271А, 273–273Б, 275–275А, 277–277В, 279–279А, 281, 283–283Б, 285–285А, 287–287Г, 289–289Б, 291; вул.І.Левинського, вул.І.Сем’янчука, вул.Лугова, вул.Опришівецька, вул.Отця І.Блавацького, вул.Польова, вул.Рильського, вул.Сотника М.Голинського, вул.Челюскінців, вул.Ю.Романчука, геріатричний пансіонат, вул.Весняна, вул.Горохолинська, вул.Дослідна, вул.Євгена Коновальця: 266, 268, 270, 272А, 274, 276, 278, 280, 282–282Б, 284, 286, 288, 290А, 292–701; вул.Зразкова, вул.Колективна, вул.Лісова, вул.Медична: 1–3А, 5–30; вул.П.Василишина, вул.Світла, вул.Січинського, вул.Технічна, вул.Я.Барнича, вул.Євгена Коновальця: 128–132А, 136–136Д; пл.Європейська, вул.Євгена Коновальця: 100, 102–102А, 106–106А, 108, 121–124А, 135, 141; вул.Національної Гвардії: 16–37; вул.Джохара Дудаєва, вул.Євгена Коновальця: 147, 149, 203, 207;
вул.Л.Ребета, вул.Степана Бандери: 60 к.1–60А, 62–62 к.2, 69–79 к.2; вул.Курінного Чорноти, вул.Макаренка, вул.Матейки: 3–38;
вул.Республіканська, вул.Чорновола: 73–75А, 77, 79–81,
89–93А, 95–95А, 97–104, 116, 118, вул.Військова, вул.Євгена Коновальця: 86–92А, 98–99, 101, 103, 107,
109–119; вул.Львівська, вул.Матейки: 39–64; вул.Слави Стецько
14130
73
вул.Євгена Коновальця: 138–138А, 142–146Е; вул.Симона Петлюри: 11–25; вул.О.Сорохтея: 16–57; вул.Гвардійська, вул.О.Сорохтея: 1–15; вул.Симона Петлюри: 1–8; вул.С.Снігуровича, вул.Чорновола: 147–196; вул.Августина Волошина, вул.Карпатської Січі, вул.Національної Гвардії: 1–14А; вул.Софії Галечко, вул.Чорновола: 105–115, 117–117Б, 119–128А, 139, 143; вул.О.Довженка: 1–1Б, 3А, 5А; вул.Чорновола: 132–138, 140–142, 144; вул.Гетьмана П.Дорошенка: 28–28В; вул.О.Довженка: 3, 5, 7–7Б, 9–9Б, 11–11А, 27В–27Г
11709
74
вул.Гетьмана Мазепи: 137–141, 145–159, 167 к.1–170Б, 173–173 к.3, 177 к.1–183 к.1, вул.Гетьмана Мазепи: 126–128, 130, 132, 134Б–136, 142, 160–162Б, 175А–175А к.8; вул.Гетьмана П.Дорошенка: 2–27, вул.Гетьмана Мазепи: 175, 175Д; вул.О.Довженка: 2, 4 к.1–4 к.2, 6, 8 к.1–8 к.2, 10, 12–22А, вул.Гетьмана Мазепи: 171; вул.Сухомлинського, с. Крихівці – вул.Аматорська, вул.Бистрицька, вул.Вишнева, вул.Двірська,
вул.Д.Галицького: 46, 48, 50, 52–67; вул.Івана Сірка, вул.Кобзаря,
вул.Крайна, вул.Криховецька: 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75,
77–77А, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101–218А; вул.Крушина,
вул.Липова, вул.Межева, вул.Межева-Сад, вул.Місячна, вул.Сонячна,
вул.16 Липня, вул.22 Січня: 143А, 145–147, 149, 151, 153, 155, 157, 159,
161, 163, 165, 168–502; с.Крихівці – вул.Блакитна, вул.Вербова, вул.Весела, вул.Веселкова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вільна, вул.Вільхова, вул.Гайдамацька, вул.Гамалії, вул.Гонти, вул.Г.Сковороди, вул.Д.Галицького: 1–45, 47, 49, 51; вул.Джерельна, вул.Довженка, вул.Замкнута, вул.Зарічна, вул.Кераміків, вул.Кленова, вул.Коротка, вул.Криховецька: 1–54А, 56–56А, 58, 60–60А, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–80, 82, 84–84А, 86–86А, 88, 90–90Б, 92–94, 96, 98, 100;
вул.Лугова, вул.Меблева, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Новорічна,
вул.Окружна, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Приозерна,
вул.Професора Пелиха, вул.Радісна, вул.Роксолани, вул.Садова,
вул.Січового Стрільця Петріва, вул.Хомишина, вул.Чумацька, вул.Шкільна, вул.Ясна, вул.22 Січня: 1–142А, 144, 148, 150, 152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164–164А, 166–166А; вул.24 Серпня, пров.Будівельний, пров.Надії, пров.Родинний, Сад ’Дружба’
12562
75
вул.Котляревського, вул.Надвірнянська, вул.О.Кисілевської: 42, 46Б, 48, 50, 52–77А; вул.Поперечна, вул.Рівна, вул.Угорницька, вул.Глінки, вул.Ковалевської, вул.Леонтовича, вул.М.Сосенка, вул.Патона, вул.Полковника Грома, вул.Романа Яросевича, вул.Руднєва, вул.Сєченова, вул.Тесленка, вул.Тисменицька, вул.Українських Декабристів, вул.Ципки, вул.А.Головатого, вул.Вербова, вул.Лисенка, вул.Микитинецька, вул.Нафтова, вул.Незалежності: 146–249; вул.Нова, вул.Об’їздова, вул.Простора, вул.Софрона Дмитерка, вул.Танкістів, вул.Токарська, вул.Хриплинська, пров.Микитинецький, с. Хриплин, с. Микитинці – вул.Борців, вул.Вишнева, вул.Вітрова, вул.Горішня, вул.Грицишина, вул.Декабристів, вул.Дзівінського, вул.Дорошенка, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Квіткова, вул.Коротка, вул.Крушельницької, вул.Липова, вул.Лугова, вул.Надрічна, вул.Північна, вул.Просвіти, вул.Світла, вул.Сірка, вул.Тисменицька: 222–232, 289–307; вул.Чебрецева,
вул.Черепкова, вул.Юності, вул.Ясенева, пров.Бузковий, пров.Дорошенка, пров.Юності, с.Угорники – вул.Берегова, вул.Василькова, вул.Ентузіастів,
вул.Івана Підкови, вул.Калинова, вул.Кринична, вул.Купальська,
вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Львівська, вул.Новорічна, вул.Ольги Рошкевич, вул.Підгірна, вул.Повстанців, вул.Привітна,
вул.Прикарпатська, вул.Просвіти, вул.Садова, вул.Сєченова,
вул.Стрілецька, вул.Тисменицька, вул.Церковна, вул.Черемхова,
вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.Явора-Святослава, с.Угорники – вул.Вчительська, вул.Ганушевських, вул.Дитяча, вул.Козацька, вул.Миколи Микитина, вул.Надгора, вул.Настуні Івасишин, вул.Підпечерська, вул.Східна, вул.Тополина, вул.Федорченко
12165
76
м.Калуш – вул.Бічна Паркова, вул.Богуна, вул.Гулака, вул.Івана Іскри, вул.Коритовського, вул.Костельна, вул.Коцюбинського, вул.Левицької-Басараб, вул.Ломоносова, вул.Марусі Чурай, вул.Міцкевича, вул.Млинівка, вул.Наливайка, вул.Нечая, вул.Паркова, вул.Роксолани, вул.Сохацького, вул.Степана Бандери, вул.Філатова, вул.Франка, вул.Чехова, вул.Шевченка, пл.Героїв, вул.Грушевського, вул.Рубчака, вул.Бічна Мартинця, вул.Братів Дяченків, вул.Брукована, вул.Вигнута, вул.Відоняка, вул.Волошина, вул.Гірника, вул.Гната Мартинця, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Карманського, вул.Кармелюка, вул.Кибальчича, вул.Княгині Ольги, вул.Кобиляка, вул.Коротка, вул.Котляревського, вул.Крип’якевича, вул.Кропивницького, вул.Лисенка, вул.Луки Загірські, вул.Маковея, вул.Марчака, вул.Мельника, вул.Миру, вул.Нижанківського, вул.Орищака, вул.Панаса Мирного, вул.Писарська, вул.Рожанського, вул.Руданського, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди, вул.Тобілевича, вул.Федьковича, вул.Церковна, вул.Чудова, вул.Шашкевича, вул.Шота Руставелі, вул.Ярослава Мудрого, вул.Ярослава Осмомисла, вул.Яцишина, вул.Андрія Коса, вул.Баюрака, вул.Бічна Гуцульська, вул.Бічна Орлика, вул.Бічна Хоткевича, вул.Гайдамацька, вул.Героїв Крут, вул.Гірнича, вул.Гнатюка, вул.Головацького, вул.Гуцульська, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.Залізняка, вул.Йосипа Сліпого, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Костомарова, вул.Лімницька, вул.Львівська, вул.Марійки Підгірянки, вул.Олександра Олеся, вул.Орлика, вул.Полуботка, вул.Рильського, вул.Спортивна, вул.Степанівної, вул.Степова, вул.Труша, вул.Хоткевича, вул.Шкрумеляка, вул.Яремчука, вул.Богомольця, вул.Бортнянського, вул.Братів Козаків, вул.Височана, вул.Вороного, вул.Врубеля, вул.Грабівського, вул.Данила Галицького, вул.Дрогобича, вул.Заньковецької, вул.Зелена, вул.Івано-Франківська, вул.Кобринської, вул.Коперника, вул.Косарчина, вул.Куліша, вул.Кульчицької, вул.Куриласа, вул.Куровця, вул.Мартовича, вул.Медична, вул.Мечникова, вул.Могильницького, вул.Новацька, вул.Петлюри, вул.Підгорецька, вул.Проектна, вул.Родини Стебельських, вул.Романенка, вул.Садова, вул.Саксаганського, вул.Смольського, вул.Сосюри, вул.Старицького, вул.Стрілецька, вул.Тарнавського, вул.Тиха, вул.Тичини, пров.Лісний, вул.Андрусяка, вул.Аркаса, вул.Бабія, вул.Бажана, вул.Березовського, вул.Вербицького, вул.Височанка, вул.Галицька, вул.Гірська, вул.Гулака-Артемовського, вул.Залісся, вул.Кобилянської, вул.Ковжуна, вул.Колесси, вул.Копальняна, вул.Купчинського, вул.Курбаса, вул.Марка Вовчка, вул.Марка Черемшини, вул.Новаківського, вул.Остапа Вишні, вул.Палідовича, вул.Пачовського, вул.Підкови, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Похила, вул.Родини Крушельницьких, вул.Самчука, вул.Святої Варвари, вул.Сірка, вул.Сонячна, вул.Трублаїні, вул.Черняховського, вул.Шопена, вул.Шухевича, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мартинця, вул.Банянська, вул.Белея, вул.Братів Фільчинських, вул.Виговського, вул.Глінки, вул.Грабовського, вул.Калнишевського, вул.Кривоноса, вул.Лепкого, вул.Людкевича, вул.майдан Шептицького: 3–4; вул.Петрушевича, вул.Робітнича, вул.Руська, вул.Скрипника, вул.Срібняка, вул.Стефаника, вул.Фабрична, вул.Чорновола, Комунальний заклад “Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано–Франківської області”
13125
77
м.Калуш – вул.Винниченка, вул.Гоголя, вул.Дзвонарська, вул.майдан Шептицького: 1, 11–12; вул.Нова, вул.Підвальна, вул.Сухомлинського, вул.Фегонівка, вул.Цеглинського, вул.Каракая, вул.Сівецька, вул.Воликовича, вул.Добрівлянська, вул.Долинська, вул.Козоріса, вул.Привокзальна, вул.Симиренка, вул.Українська, вул.Біласа і Данилишина, вул.Драгоманова, вул.Малицької: 2–3; просп.Лесі Українки: 16–16А, 72–88Б; вул.Кірова, вул.Олени Пчілки, вул.Павлика, вул.Тіниста, просп.Лесі Українки: 6–8, 12, 14, 27–44, 90–102; вул.Євшана: 5; вул.Малицької: 5–9; просп.Лесі Українки: 2, 4, 9–11А, 13, 15–15А, 17–17Б; Комунальний заклад “Районна лікарня Калуської районної ради”
13472
78
м.Калуш – вул.Бобинського, вул.Вітовського, вул.Євшана: 4, 6–26; вул.Пушкіна, пров.Шкільний, просп.Лесі Українки: 3, 5; бульв.Незалежності, вул.Євшана: 1–3; вул.Богдана Хмельницького: 6–8; вул.Малицької: 1, 22; вул.Січових Стрільців, просп.Лесі Українки: 1; вул.Богдана Хмельницького: 12–14, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Руднєва, вул.Стуса: 4–4А, 12; вул.Чайковського, вул.Литвина: 4; вул.Стуса: 10; вул.Богдана Хмельницького: 34–36, 38, 40, 42, 46, 48; вул.Стуса: 1–3, 5–9;
13544
79
м.Калуш – вул.Антонича, вул.Верховинська, вул.Галечко, вул.Глібова, вул.Гонти, вул.Івасюка, вул.Лемківська, вул.Литвина: 5–45; вул.Менделєєва, вул.Молодіжна, вул.Мостиська, вул.Рилєєва, вул.Стуса: 11, 29; вул.Богдана Хмельницького: 52, 54, 56, 58, 60, 62–66, 70–74; вул.Гірничорятувальників, вул.Станція ’Кропивник’, вул.Хутір ’Кепський’, вул.Богдана Хмельницького: 21, 23, 25–29, 33, 37, 39, 41, 43, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 69; вул.Будівельників, вул.Коновальця, вул.Космонавтів, вул.Марченка, вул.Фінська, вул.Хіміків, вул.Богдана Хмельницького: 30; вул.Тихого, вул.Богдана Хмельницького: 1–3, 11, 15, 17, 19;
12528
80
м.Коломия – вул.Антона Онищука, вул.Братiв Білоусів, вул.Гетьманська,
вул.Кринична, вул.Максима Залізняка, вул.Миколи Верещинського,  вул.Миколи Костомарова, вул.Митрополита Андрея Шептицького,  вул.О.Гончара, вул.Олександра Русина, вул.Олександра Скрябіна,  вул.Патріарха Й.Сліпого, вул.Перемоги, вул.Юрія Федьковича,  просп.Михайла Грушевського, вул.Антоненка –Давидовича,  вул.Микитюків, вул.Василя Атаманюка, вул.Гетьмана Павла Полуботка,  вул.Глибока, вул.Дмитра Рудика, вул.Івана Майданського, вул.Івана Чупрея, вул.Карпатська, вул.Левка, вул.Мелетія Качури, вул.Мирослава Сірчана, вул.Народного Артиста Василя Попадюка, вул.Ранкова, вул.Рибацька, вул.Стара Дорога, вул.Юрія Шкрібляка, вул.Ярослава Веселовського, вул.Андрія Федчука, вул.Байди Вишневецького,  вул.Бориславська, вул.Володимира Антоновича, вул.Галицька,
вул.Генерала Петра Григоренка, вул.Григора Коссака, вул.Дмитра Вітовського, вул.Дністровська, вул.Дружби, вул.Дятьковецька, вул.Євгена Гребінки, вул.Заводська, вул.Закарпатська, вул.Запорізька, вул.Івана Виговського, вул.Івана Паторжинського, Івана Рубчака, Йосипа Стадника,
вул.Кабельна, вул.Кийданецька, вул.Ключівська, вул.Княждвірська, вул.Козацька, вул.Ланчинецька, вул.Миколи Хвильового, вул.Мирона Тарнавського, вул.Михайла Білоскурського, вул.Модеста Сосенка,  вул.Набережна, вул.Опришківська, вул.Отамана Горука, вул.Південна,  вул.Романа Купчинського, вул.Cтаніславського, вул.Тараса Мельничука,
вул.Уманська, вул.Фабрична, вул.Горбаша, вул.Шапарівська, вул.Шкільна, вул.Юрія Кибальчича, вул.Августина Волошина, Антона  Лотоцького, вул.Бережанська, вул.Василя Костащука, вул.Василя Петрука, вул.Вячеслава Розвадовського, вул.Гайдамацька, вул.Данила Нечая, вул.Дрогобицька, вул.Івана Карпенка Карого, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Огієнка, вул.Кирила Трильовського, вул..Кутова, вул..Львівська, вул..Маргарити Сельської, вул..Олега Ольжича, вул..Олекси Довбуша, вул.Олекси Новаківського, вул.Олени Кульчицької, вул.Осипа Курилася,
вул.Пароха Костянтина Галицького, вул.Родини Окуневських, вул.Самбірська, вул.Софії Галечко, вул.Спаська, вул.Ярослава Пстрака, вул.Валова: 6, 8, 9, 10а, 10, 11, 13 – 6, 14, 15а, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 36в, 36, 41, 43а, 43, 45;
вул.Василя Стуса, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гетьмана Петра Сагайдачного, вул.Івана Вагилевича, вул.Івана Мухи, вул.Йосафата Бобринського, вул.Михайла Драгоманова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Олекси Бахматюка, вул.Опришка М.Драгирюка, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Пекарська, вул.Переяславська, вул.Подружжя Біберовичів, вул.Роксолани, вул.Романа Шухевича, вул.Семена Височана, вул.Тараса Шевченка, вул.Театральна, вул.Якова Головацького, пл.Відродження,
пл.Вічевий Майдан, пл.Ринок, пл.Старий Ринок, пл.Тараса Шевченка,
вул.Бетховена, вул.Бориса Грінченка, вул.Бурштинська, вул.Василя Барвінського, вул.Весняна, вул.Володимира Сосюри, вул.Воскресінецька,
вул.Григорія Сковороди, вул.Гуцульська, вул.Дениса Січинського, вул.Доктора О. Козакевича, вул.Доктора Пирогова, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Миколи Бенцаля, вул.Михайла Глінки, вул.Михайла Голинського, вул.Михайла Старицького, вул.Млинська, вул.Олекси Ковбуза, вул.Олени Кисілевської, вул.Ольги Дучимінської, вул.Павла Грабовського, вул.Родини Кузьми, вул.Родини Цісиків, вул.Романа Стайничого, вул.Станіслава Людкевича, вул.Староміська, вул.Стрийська,
вул.Тиха, вул.Яблунівська, вул.Ярослава Барнича, вул.Анатолія Кос-Анатольського, вул.Василя Симчича, вул.Вербова, вул.Вишнева,
вул.Володимира Гнатюка, вул.Григорія Ільковича, вул.Доктора Володимира Білозора, вул.Івана Гонти, вул.Івана Озаркевича, вул.Іллі Рєпіна, вул.Кирила Булонського, вул.Лугова, вул.Луки Данькевича, вул.Марка Кропивницького: 4, 5а, 5, 6, 7а, 7, 8, 9а, 10 – 17, 17а, 18 – 21, 21а, 23а, 23б, 23, 24, 26, 28а, 28, 30, 32; вул.Миколи Аркаса, вул.Миколи Гоголя, вул.Олени Пчілки, вул.Петра Нішинського, вул.Подільська, вул.Покутська, вул.Професора І. Горбачовського, вул.Професора І Храпливого, вул.Професора Пулюя, вул.Професора Філатова,
вул.Романа Рубінгера, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Старогончарна,
вул.Торговиця, вул.Устима Кармелюка, Пров. Вишневий
11935
81
М.Коломия – вул.Антона Петрушкевича, вул.Берегова, вул.Василя Кархута, вул.Володимира Вернадського, вул.Вячеслава Липинського,  вул.Героїв ОУН, вул.Гетьмана Кирила Розумовського, вул.Зеновія Човгана, вул.Івана Франка, вул.Каменярів, вул.Катерини Зарицкої, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Керамічна, вул.Кир Павла Василика, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Лісова, вул.Миколи Лебедя, вул.Отамана УГА Франца Тінкеля, вул.Павла Скоропадського, вул.Петра Андрусіва,  вул.Січнева, вул.Слобідська, вул.Сотні Гамалії,
вул.Софіївська, вул.Степана Сулятицького, вул.Теодора Примака,
вул.Українська, вул.Федора Достоєвського, вул.Чотаря УГА Флоріана Кульчицького, вул.Яремчанська, вул.Ярослава Мудрого, вул.Ярослава Осмомисла, вул.Довга, вул.Миколи Леонтовича, вул.Моцарта, вул.Олександра Пушкіна,
вул.Аеропортна, вул.Анатолія Вахнянина, вул.Богдана Лепкого,
вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Томчуків, вул.Василя Авраменка,
вул.Василя Вітвицького, вул.Василя Міліянчука, вул.Василя Ніньовського,  вул.Володимира Кубійовича, вул.Григорія Пришляка, Д.Донцова, вул.Євгена Маланюка, вул.Івана Ткачука, вул.Івана Шарлая: 1а,1,3в,3а,3б,3,4,5,6,7,9б,9,10,11,13,14,15а,15,17,18,19а,19,20,21а,21,22,24,26,28а,30,32,34;
вул.Камянецька, вул.Миколи Сарма –Соколовського, вул.Обїздна,  вул.Олени Теліги, вул.Отця Миколи Капустинського, вул.Петра Близнюка,
вул.Петра Кузика, вул.Пядицька, вул.Родини Гоянюків, вул.Сергія Єфремова, вул.Сидора Шараневича, вул.Симона Петлюри, вул.Сотні Підгірського, вул.Степова, вул.Фелікса Барана, вул.Чорнобильська,
вул.Антона Чехова, вул.Володимира Навроцького, вул.Гната Коцуняка,  вул.Івана Новодворського, вул Короля Данила, вул Михайла Павлика, вул.Остапа Терлецького, вул.Федоріка Шопена, вул.Миколи Лисенка, вул.Романа Шипайло, вул.Уляни Кравченко, вул.Січових Стрільців:33,35,37,39,41/1,41/2,43А,43,52,54,58А/1,60,62,64,66
11316
82
м.Коломия – вул.Андрія Чайковського: 52, 54; вул.Волоська, вул.Гетьмана Петра Дорошенка, вул.Гранична, вул.Івана Підкови, вул.Івана Сірка, вул.Івана Шарлая: 41, 43, 45; вул.Косачівська, вул.Кошового К. Гордієнка,  вул.Марусі Чурай, вул.Новоміська, вул.Петра Калами шевського,  вул.Полковника Семена Палія, вул.Полковика Топоровського,  вул.Северина Наливайка, вул.Середня, вул.Сотника Павлюка, вул.Ольги  Кобилянської, вул.Паркова, вул.Святослава Гординського, вул.Січових Стрільців: 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11а,11,12а,12,14,15,16,17,18,
19,20а,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29в,29,30,31,32,34,36,38,40,42а,44,46,48,50а,50; вул.Юрія Шкрумеляка: 1,2,3,4,5,6а,7,8,9,10,11б,11а,11,12б,12а,12,
13а, 13,14,15; Пл.Скорботи, вул.Андрія Сахарова, вул.Дмитра Яворницького, вул.Степана Бандери: 45, 47, 49, 51Б, 51В, 51А, 51, 53, 55, 57, 59/2, 59, 63, 65А, 65, 69А, 69, 71, 73, 86, 88, 90, 92, 93;
вул.Володимира Самійленка, вул.Залізнична, вул.Івана Крип’якевича: 2А, 13, 26, 34, 36А, 36, 40, 50, 54А, 54, 56; вул.Панаса Мирного, вул.Сотні Кривоноса, пл.Привокзальна, вул.Івана Богуна, вул.Василя Стефаника, вул.Марії Заньковецької, вул.Миколи Садовського, вул.Степана Бандери: 11, 13, 15А, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26А, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 78
10393
83
м.Коломия – вул.Гетьмана Івана Мазепи, вул.Григорія Тютюнника,  вул.Леся Гринька, вул.Осипа Маковея, вул.Сільвестра Кричевського,
вул.Архипа Тесленка, вул.Василя Симоненка, вул.Володимира Івасюка, вул.Івана Крип’якевича: 64, 84, 90А, 90Б, 90В, 90, 161, 163А; вул.Івана Миколайчука:, вул.Королівська, вул.Лозова, вул.Михайла Вербицького, вул.Молодіжна, вул.Назарія Яремчука, вул.Полковника М.Колодінського,  вул.Садова, вул.Сидора Воробкевича, вул.Мельника; вул.Антона Монастирського, вул.Артема Веделя, вул.Василя Дядинюка, вул.Василя Касіяна, вул.Героїв УПА, вул.Дмитра Бортнянського, вул.І.Бодруга, вул.І. Богуна, вул.Йосипа Гірняка, вул.Київська, вул.Кирила Стеценка, вул.Курінного Скуби, вул.Левка Бачинського, вул.Леся Мартовича, вул.Липова, вул.Максима Березовського, вул.Марка Черемшини, вул.Миколи Арсенича, вул.Мирослава Маркевича, вул.Олександра Олеся, вул.Полковника Різуна-Грегіта, вул.Польова, вул.Семена Гулака-Артемовського, вул.Сніжна, вул.Сотні Білого, вул.Сотні Мороза, вул.Сотні Спартана, вул.Степана Бандери: 2, 4, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 12А, 12Б, 12; вул.Чернівецька, вул.Чотового Бурі, бульв.Лесі Українки, вул.Андрія Чайковського: 1, 2, 4, 6, 7А, 7В, 7, 8, 10, 12, 14-25, 26А, 26, 27, 28-33, 34А, 34, 35, 36А, 36, 37, 42, 44; вул.Олександра Довженка, вул.Юрія Шкрумеляка: 16-25, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 41;
вул.Андрія Войнаровського, вул.Антона Княжинського, вул.Володимира Блавацьокого, вул.Володимира Винниченка, вул.Євгена Коновальця,  вул.Коротка, вул.Косівська, вул.Ламана, вул.Левка Дольницького, вул.Лицарська, вул.Марії Слободівни, вул.Нестора Нижанківського, вул.Пилипа Орлика, вул.Родини Крушельницкьих, вул.Степана Бандери: 1, 3, 5; вул.Цегельняна: 1В, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2, 5, 6А, 6, 8, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
вул.Адама Міцкевича, вул.Андрія Малишка, вул.Валова: 47-49, 51, 59, 61, 65А, 65, 67; вул.Володимира Павлусевича, вул.Дмитра Николишина, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Ірини Вільде, вул.Корнила Устиновича, вул.Максима Рильського, вул.Марійки Підгірянки, вул.Марка Кропивницького: 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 49, 50, 52, 54, 55; вул.Михайла Лермонтова, вул.Одеська, вул.Окружна, вул.Олекси Скалозуба, вул.Павла Тичини, вул.Петра Козланюка, вул.Прокопа Мостовича, вул.Профессора Б.Левицького, вул.Софрона Недільского, вул.Трьох Блаженних;
11008
84
м.Яремче (Яремченська міська рада), смт Ворохта (Ворохтянська селищна рада), с.Микуличин (Микуличинська сільска рада), с. Татарів (Татарівська сільська рада), с.Вороненко (Яблуницька сільська рада), с.Яблуниця (Яблуницька сільська рада), с.Поляниця (Поляницька сільська рада),
17105



Схожі новини:

Волонтерський проект Peoplesproject опублікував інфографіку, в якій зображено...
Дніпропетровська облдержадміністрація запропонувала Кабінету міністрів України зробити петриківку...
У Росії набув чинності закон про режим в’їзду...
Відомий сотник Євромайдану, боєць добровольчого батальйону «Дніпро-1» Володимир Парасюк...

Loading...
By Турій Роман 21 Вер, 2015 08:52


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing



новини партнерів

Фейсбук

Google +