В обласному центрі провели міжнародний стоматологічний форум (ФОТО)

By Борис Марія 21 Бер, 2016 11:00

В обласному центрі провели міжнародний стоматологічний форум (ФОТО)

Схожі публікації

Загрузка...

18 березня у рамках V міжнародного стоматологічного форуму відбулася науково-практична конференція «Інноваційні технології в сучасній стоматології».

Захід відбувся за участю ректора ІФНМУ Миколи Рожка, головного стоматолога МОЗ України Олексія Павленка, президента Асоціації стоматологів України Мирона Угрина, науковців НМА ПО ім. П.Л. Шупика, а також лікарів Німеччини, Греції і України, інформують на сайті медуніверситету.

Під час конференції обговорювали не лише наукові теми, але й сучасний стан стоматологічної допомоги в Україні та перспективи реформування.

Як зазначив Олексій Павленко, наразі однією з основних проблем є доступність стоматологічного лікування. На жаль, через дорожнечу сучасних технологій більшість населення не має можливості отримати стоматологічну допомогу високого рівня. Так збільшилася кількість випадків пульпітів, а це означає, що люди вчасно не лікують захворювання карієсу, що зрештою призводить до невтішних наслідків,

«Найперше треба визначитися в обсязі стоматологічного втручання, який може забезпечити держава. Йдеться про безоплатний сектор, – інформував головний стоматолог МОЗ України. – Іншим важливим питанням є профілактика, особливо дитячих стоматологічних захворювань. Кількість стоматкабінетів, які базувалися в загальноосвітніх школах, зменшується в зв’язку з недофінансуванням. Відповідно чимало дітей не мають можливості вчасно оцінити стан свого стоматологічного здоров’я».

Також достатньо гостро постало питання самоврядування такого напрямку медицини як стоматологія. Вирішення цього питання полягає лише в законодавчому просторі, як пояснив Олексій Павленко.

Головний позаштатний стоматолог-ортопед МОЗ України, президент Асоціації стоматологів-ортопедів і зубних техніків України Віталій Біда наголосив на важливості наради головних стоматологів департаментів охорони здоров’я обласних державних адміністрацій України, яка також відбулася одночасно з конференцією. Під час наради обговорили реформування стоматологічної галузі, напрямки діяльності українських медичних ВНЗ (як закладів додипломної, так і післядипломної освіти), вдосконалення механізму атестації лікарів.

Завідувач кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ Зіновій Ожоган під час конференції розкрив доволі актуальну на сьогодні тему. Він розповідав про важливість гігієни ротової порожнини за наявності незнімних конструкцій. Під час доповіді науковець продемонстрував найновіші засоби гігієни, а саме використання спеціальних приладів – іррегаторів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Кролик Дарій – найбільший кролик у світі, який...
Google запускає власний сервіс, який у відповідь на...
Кафе «Укроп»знаходиться у Санкт-Петербурзі – малій батьківщині російського...
Вийшло перше англомовне видання української еротичної фотографії “Ukrainian Erotic...

Loading...
By Борис Марія 21 Бер, 2016 11:00


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +