В обласному центрі кардіологи матимуть змогу підвищити свій рівень знань через Інтернет

By Комарщук Олександра 26 Лют, 2015 17:17

В обласному центрі кардіологи матимуть змогу підвищити свій рівень знань через Інтернет

Схожі публікації

Loading...

26 лютого на базі клінічного лікувально-діагностичного центру Сімедгруп відбулось засідання постійно діючої науково-практичної школи кардіологів.

Участь у заході взяли заслужений лікар України, завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика Марина Долженко, заступник головного лікаря з ОМР Андрій Волинський, доктор медичних наук, професор кафедри внутрішньої медицини № 2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету Нестор Середюк та кардіологи області.

Під час роботи школи Марина Долженко повідомила присутнім, що на кафедрі кардіології НМАПО ім.П.Л.Шупика розпочато очно-заочний цикл з дистанційного навчання ТУ ”Сучасні аспекти психосоматики в кардіології” і продемонструвала як за допомогою Інтернету дистанційно навчатимуться кардіологи.

Спеціаліст зазначила, що метою циклу ТУ «Сучасні аспекти психосоматики в кардіології» є поглиблене вивчення та удосконалення знань з окремих найбільш актуальних напрямків сучасної клінічної кардіології, присвячених веденню хворих з супутньою патологією (психосоматичні стани), а також ознайомлення з останніми світовими досягненнями в галузі діагностики та лікування хворих з поєднаною (кардіологічною та серцево-судинною) патологією.

Також учасники школи мали змогу подискутувати з колегами, показати свої знання під час розбору клінічних випадків та тестування. На завершення засідання всім зареєстрованим учасникам школи були надані методичні рекомендації, інформаційні матеріали та сертифікат учасника.
Схожі новини:

Частину праху відомого американського письменника Трумена Капоте продали...
Співачка Джамала своєю самобутністю та голосом надихає багатьох...
Український інститут національної пам’яті до Дня пам’яті та...
Кількість жертв урагану “Метью”, що вдарив по Гаїті,...

By Комарщук Олександра 26 Лют, 2015 17:17


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +