В Лисці відкриють центр обслуговування клієнтів ПАТ “Прикарпаттяобленерго”

By Турій Роман 4 Чер, 2015 21:44

В Лисці відкриють центр обслуговування клієнтів ПАТ “Прикарпаттяобленерго”

Схожі публікації

Loading...

З 8 червня на базі Лисецької філії розпочне роботу Центр обслуговування клієнтів.

Даний центр обслуговування клієнтів стане дев’ятим в компанії. Його головне завдання – спростити процес обслуговування та надання послуг, а також забезпечити прозорість і відкритість у взаємостосунках із споживачами.

Лисецький Центр обслуговування клієнтів працюватиме за принципом «єдиного вікна», що значно підвищить якість обслуговування абонентів філії.

Отож, з червня місяця будь-який споживач, що звертатиметься у Лисецький РЕМ, зможе в одному місці отримати всі необхідні консультації та роз’яснення, провести звірку розрахунків, зареєструвати пільгу, отримати довідки, подати пакет документів для впорядкування договірних відносин та отримати вже готові документи, а також подати заявку на супутні послуги щодо обслуговування приладів обліку, встановлення багатотарифних лічильників, повторне та тимчасове підключення, приєднання та підключення до електромереж ПАТ, проведення технічного огляду, оформлення акту допуску до мереж, погодження проектно-кошторисної документації; інших послуг технічного напрямку таких як: випробування контура заземлення, ізоляція вхідного кабелю, ізоляція внутрішніх мереж, перевірка захисних засобів, технічне обслуговування електромереж споживачів, укладення договорів сервітуту.

Лисецький ЦОК працюватиме за звичним графіком філій: з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:15, у п’ятницю – з 8:00 до 16:00.

Ще одним кроком назустріч клієнтам стане прийом споживачів Лисецької філії не лише безпосередньо у філії, а й у Івано-Франківському ЦОКу, що знаходиться в обласному центрі за адресою: вул. Грушевського, 17.

На разі планується, що в м. Івано-Франківськ обслуговуватимуться лише побутові споживачі з питань нарахування за спожиту електроенергію, звірки розрахунків, отримання консультацій щодо тарифів, порядку реєстрації та користування пільгами, видачі довідок, переукладення договорів про користування електричною енергією, а також подання заявок на перевірку та обслуговування приладів обліку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 4 Чер, 2015 21:44


Загрузка...

  1. Ніка Червень 4, 21:56

    Містечко Лисець є найкращим містечком … Тому керівництвом і було прийнято рішення про відкриття центру саме в цьому містечку !

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +