В Івано-Франківську запрацює центр підтримки інновацій та підприємництва iHUB

By Турій Роман 9 Кві, 2015 11:22

В Івано-Франківську запрацює центр підтримки інновацій та підприємництва iHUB

Схожі публікації

Загрузка...

Вчора у Києві перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб зустрівся із директором мережі Центрів інновацій та підприємництва iHUB Дмитром Подолєвим та керівниками «Сід Форум Україна».

За його словами, облдержадміністрація прагне розвивати інновації у м. Івано-Франківську, допомагаючи молодим ІТ стартап-командам будувати глобальні компанії. «Івано-Франківськ давно довів свою прогресивність та відкритість до сучасних способів побудови міста інновацій із розумною економікою», – додав посадовець.

«Сід Форум Україна» як організація, що оперує проектами із створення центрів підтримки інновацій та підприємництва iHUB у різних містах Європи за підтримки норвезького уряду, хочемо запропонувати Івано-Франківській міській раді виступити партнером проекту створення такого центру в Івано-Франківську, – наголосив директор мережі Центрів інновацій та підприємництва iHUB Дмитро Подолєв. – Норвезький уряд висловив готовність підтримати нашу ініціативу всіма необхідними фінансовими ресурсами».

Компанія гарантує створення такого центру, де івано-франківські інноватори та підприємці матимуть змогу комерціалізовувати свої ідеї та виводити їх на світові ринки, створюючи велику додану вартість, нові робочі місця, притік іноземного капіталу та зміцнення бренду міста Івано-Франківська як технологічного центру в центральній та східній Європі. «Ми готові інвестувати в реновацію муніципального будинку у центрі міста, закупити всі необхідні для інноваторів меблі, техніку та здійснювати фахове управління центром протягом 10 наступних років.

Учасники переговорів переконані, що в цей непростий для України час відкривається вікно можливостей для українського високотехнологічного сектору. Спільно зможемо вивільнити потужний людський капітал та креатив, який зосереджений в Івано-Франківську та побудувати на цій базі потужні продуктові ІТ-компанії, які створять нові робочі місця, згенерують нові податки та валютні надходження в економіку міста, зроблять його ще привабливішим для креативної та інтелектуальної молоді зі всієї України та центрально-східної Європи, відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Турій Роман 9 Кві, 2015 11:22


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +