В Івано-Франківську працює Школа галицького політика

Автор: Застава Максим

28 Лис, 2017 19:15

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську працює Школа галицького політика

Громадських активістів, майбутніх та нинішніх політиків навчають професійні тренери у різних сферах, дотичних до політичної діяльності. Започаткувала Школу Українська Галицька Партія.

Читайте також: Листи підтримки і паперові кораблики: франківці вийшли на підтримку полонених Кремлем моряків (ФОТО)

Днями відбулось друге навчання. Воно було поділене на дві секції: місцеве самоврядування та публічний виступ. З учасниками спілкувались тренер зі Львова, юрист, керівник інформаційно-правового центру «Наше право» Юрій Танасійчук та тренер з риторики, ораторської майстерності і дикції Христина Стефінів.

У навчанні взяв участь і заступник голови Української Галицької Партії Роман Лозинський. Він відзначав практичну складову таких тренінгів.

Саме за практичними порадами з Городенківщини приїхав на навчання Котиківський сільський голова Іван Вережак.

«Сьогодні тут піднімається одна з дуже важливих тематик – об’єднання територіальних громад. Наше село і Городенківський район перебувають якраз у стадії об’єднання. Говорили про наповнення бюджету, про повноваження територіальних громад, і чому саме потрібно об’єднуватись. Тут зібрались люди, в яких є запитання, щоб обмінятись думками, послухати більш досвідчених спікерів. Це дуже корисно і пізнавально».

Тож учасники та організатори Школи у Івано-Франківську залишились задоволені навчанням. І чекають наступних зустрічей. Школа галицького політика працює у трьох обласних центрах Галичини: Івано-Франківську, Львові та Тернополі. І запрошує на навчання усіх бажаючих, хто хоче творити нову якісну українську політику.

«Школа галицького політика дає знання і пропагує цінності, – говорить голова Івано-Франківського осередку УГП Наталія Сербин. – Найважливіше, щоб люди йшли до влади з покликанням, а не заради вигоди. Тому вірю, що нам таки вдасться сформувати нове покоління політиків, які будуть свою діяльність розцінювати, як місію, як покликання служити людям».