В Івано-Франківську обговорюють німецький досвід створення добровільних пожежних дружин у сільрадах

By Комарщук Олександра 25 Лют, 2015 17:52

В Івано-Франківську обговорюють німецький досвід створення добровільних пожежних дружин у сільрадах

Схожі публікації

Загрузка...

В Івано-Франківську з 25 по 27  лютого проходить  навчально-практичний  семінар  на тему «Створення  добровільних пожежних  дружин (команд) у сільських та селищних радах» для посадових осіб місцевого самоврядування і активістів  добровільних  пожежних формувань.

Семінар організований  івано-франківським обласним  центром перепідготовки та підвищення  кваліфікації працівників органів державної влади, органів  місцевого самоврядування, державного підприємства, установ і організацій  спільно з Управлінням ДСНС в області та за підтримки  і сприяння  Фонду Ганса Зайделя  ( Федеративна Республіка Німеччина).

На відкритті семінару були присутні доктор Юрген Вальхсхьофер – референт Фонду Ганса Зайгеля, Вальтер Шваб – керівник окружної пожежної служби у відставці, Назар  Косаревич –  начальник відділу забезпечення моніторингу обласних програм та аналізу бюджету виконавчого апарату  Івано-Франківської обласної ради, Віталій Федунків – заступник начальника Управління ДСНС а області, директор івано-франківського обласного  центру перепідготовки та підвищення  кваліфікації працівників органів державної влади, органів  місцевого самоврядування, державного підприємства, установ і організацій  Богдан Волошинський.

Відкриваючи семінар, доктор Юрген Вальхсхьофер підкреслив, що  даний проект є перспективним і потрібним, у німецьких колег напрацьований великий досвід з даного питання. У свою чергу, Назар  Косаревич зазначив, що  громадські ініціативи  та місцеве самоврядування у рамках різних  проектів  отримують все більше важелів для впливу, спрямованого на   покращення нашого сьогодення.

Віталій Федунків у  своїй доповіді  звернув увагу присутніх на важливість та актуальність даного  навчально-практичного семінару,  адже 70 відсотків від загальної кількості пожеж на Прикарпатті трапляються саме у  сільській місцевості,  а віддаленість деяких населених пунктів до  державних пожежних частин в області сягає сорока кілометрів, що не дає можливості пожежним автомобілям вчасно прибути до місця пожежі.

Розпочинаючи практичну частину семінару,  головний інспектор  відділу  державного нагляду та контролю Управління ДСНС в області  Володимир Шкромида  ознайомив гостей та учасників семінару з  рельєфною та  технологічною специфікою Прикарпаття і видами надзвичайних ситуацій, характерних для нашої області та  розповів про стан пожежної та  техногенної безпеки в області.

Загалом   на  даному навчально-практичному семінарі   розглянуть питання  організації пожежної справи у Німеччині, зокрема й створення  добровільних пожежних команд у громадах, звернуть увагу на законодавчу базу та організаційно-практичні аспекти функціонування добровільної пожежної охорони  в Україні і стан створення  протипожежних формувань органів місцевого самоврядування  в області та  обговорять  проблеми адаптації німецького досвіду з залучення  громадськості до  вирішення питань пожежної безпеки у громадах. Навчально-практичний  семінар завершить свою роботу 27 лютого, його учасники     підіб’ють підсумки проведеної роботи  та  окреслять плани на майбутнє.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Комарщук Олександра 25 Лют, 2015 17:52


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +