В економіку Івано-Франківська вклали півмільярда іноземних інвестицій

By Людмила Баран 18 Сер, 2015 21:39

В економіку Івано-Франківська  вклали півмільярда іноземних інвестицій

Схожі публікації

Загрузка...

Станом на 1 липня 2015 року, за попередніми даними, іноземними інвесторами в економіку міста Івано-Франківська вкладено 468,2 мільйонів доларів США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), що становить 55,1% загальнообласного показника.

Про це інформує прес-служба міськвиконкому.

Відбулося зменшення капіталу за січень-червень поточного року і по м.Івано-Франківську на 38,7 млн.дол.США (у т.ч. за рахунок курсової різниці – 37,9 млн.дол.).

У розрахунку на одну особу населення м.Івано-Франківська прямі іноземні інвестиції склали 1919,7 долара, що на 919,2 дол. більше, ніж по Україні та на 1303,7 дол. більше, ніж по області (по Україні – 1000,5 дол.США, по області – 616 дол.США).

Інвесторами виступили 51 країна світу. З країн ЄС із початку інвестування внесено 439,3 млн.дол.США інвестицій, що становить 93,8% загального обсягу акціонерного капіталу.

Важливим показником є те, що на підприємствах промисловості зосереджено 72,2% загального обсягу акціонерного капіталу (335,9 млн.дол. прямих інвестицій).

Крім того, у підприємства оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів залучено 96,4 млн.дол. (20,6%), підприємства будівельної діяльності – 19,6 млн.дол. (4,2%), організації, що здійснюють операції з нерухомим майном – 7,9 млн.дол. (1,7%).

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу та боргових інструментів) на 1 липня 2015р. склав 532,5 млн.дол.

У порівнянні з обласними центрами Західного регіону місто Івано-Франківськ за обсягом вкладених в економіку прямих іноземних інвестицій займає друге місце після міста Львова та лідирує серед обласних центрів Західного регіону з аналогічною чисельністю населення.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

На пленарному засіданні Верховної Ради України у вівторок,...
Вартість будівництва першої концесійної (платної) дороги Київ –...
Верховна Рада ухвалила закон, що передбачає зменшення кількості...
Свідоцтво про державну реєстрацію суб‘єкта господарювання старого взірця...

Loading...
By Людмила Баран 18 Сер, 2015 21:39


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +