В день виборів ТСН в Івано-Франківську проведе власний екзіт-пол

By Вадим Войтик 14 Лис, 2015 20:44

В день виборів ТСН в Івано-Франківську проведе власний екзіт-пол

Схожі публікації

Loading...

В день другого туру виборів міського голови Івано-Франківська, 15 листопада, ТСН спільно з Київським міжнародним інститутом соціології проведе екзіт-пол. 

Опитування відбудеться у семи містах України: Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луцьку, Львові та Павлограді.

Головною метою проекту є забезпечення ефективного громадського контролю за чесністю виборчої процедури, а також отримання інформації про соціально-демографічну структуру електорату кандидатів.

Під час опитування застосовуватиметься методика «таємного голосування», оскільки вона зменшує кількість відмов і суттєво підвищує надійність даних екзит-полу. Суть методики полягає в тому, що під час проведення опитування замість прямого запитання – «Скажіть, за кого Ви проголосували?» – респондент сам заповнює анкету, що починається із цього запитання.  Крім цього, анкета міститиме запитання  про стать, вікову групу, освіту, а також час ухвалення рішення, за кого голосувати.  При цьому респондента проситимуть заповнити демографічні запитання анкети, але зазначать, що це не обов’язково.

Вибірка екзит-полу скрадатиметься із виборців, які проголосували на виборчих дільницях на території відповідного міста та буде репрезентативною  для кожного окремо узятого міста в цілому.

Перші попередні результати екзит-полу будуть оприлюднені ввечері 15 листопада на ТСН.ua та сайті КМІС, та будуть оновлюватись відповідно до темпів обробки даних опитування.

тнс_екзіт-пол тнс_екзіт-пол
Схожі новини:

Сьогоднішні івано-франківські газети вийдуть із замовним матеріалом проти...
За даними екзит-полу, який проводила соціологічна агенція «Фама»,...
Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв повідомив, що підписав постанову...
Прикриваючись економією бюджетних коштів, коаліціанти планують ліквідувати парламентський...

Loading...
By Вадим Войтик 14 Лис, 2015 20:44


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +