В Бурштинській ТЕС триває ремонт енергоблоку

By Борис Марія 1 Бер, 2016 15:51

В Бурштинській ТЕС триває ремонт енергоблоку

Схожі публікації

Загрузка...

На ТЕС ДТЕК розпочались перші ремонти енергоблоків для підготовки до опалювального сезону 2016/2017.

Триває ремонт енергоблоку №4 Бурштинської ТЕС. Всі станції ДТЕК Енерго стабільно працюють, виробляючи електроенергію і тепло. Обсяги вугільних складів стабільні – сумарно на ТЕС ДТЕК знаходиться 1,7 млн тонн вугілля, що на 59% більше, ніж в лютому 2015 року, у тому числі на складах ДТЕК Західенерго – 547 тис. тонн (Бурштинська ТЕС – 270 тис. тонн, Добротвірська ТЕС – 96 тис. тонн, Ладижинська ТЕС – 181. При цьому, борг ДП «Енергоринок» перед ТЕС компанії збільшився і досяг 5,3 млрд грн, інформують на сайті Бурштинської міської ради.

Станом на 1 лютого заборгованість за вироблену електроенергію перед ДТЕК Західенерго становить майже 1,9 млрд грн., з них перед Бурштинською ТЕС більше 1 млрд грн, Добротвірською ТЕС – майже 242 млн грн, Ладижинською ТЕС – майже 537 млн грн.

Нестача коштів обмежує можливість станцій проводити ремонти і оновлення обладнання, закуповувати паливо, призводить до формування зустрічних заборгованостей перед шахтарями і постачальниками.

Енергоблоки ТЕС завантажуються за залишковим принципом. Станом на сьогодні простоюють 23 блоки ДТЕК Енерго, повністю забезпечених паливом. На ДТЕК Добротвірській ТЕС простоює 50% обладнання, на ДТЕК Ладижинській ТЕС працює лише 2 з 5 енергоблоків, ДТЕК Бурштинська ТЕС працює в режимі «енергоострова» і не постачає електроенергію в об’єднану енергосистему України.

З початку року для пускових операцій на більшості енергоблоків ДТЕК, включаючи ТЕС ДТЕК Західенерго, замість мазуту використовується газ, що забезпечує надійність роботи станцій і знижує викиди шкідливих речовин в атмосферу. З початку року використовують газ для пускових операцій і на станціях ДТЕК Західенерго.

В Україні триває падіння споживання електроенергії і сьогодні теплова генерація затребувана за залишковим принципом – майже половина енергоблоків ТЕС ДТЕК, повністю забезпечених паливом, залишається в резерві – станом на 25 лютого 23 енергоблоки ДТЕК не затребувані і простоюють. В цілому, за станом на 25 лютого 28 пиловугільних енергоблоків ТЕС в Україні простоюють в резерві.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Борис Марія 1 Бер, 2016 15:51


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +