Ув’язнені підлітки вчилися гуманно вирішувати конфлікти

By Людмила Баран 4 Лют, 2015 14:19

Ув’язнені підлітки вчилися гуманно вирішувати конфлікти

Схожі публікації

Loading...

В Івано-Франківському слідчому ізоляторі 3 лютого провели тренінг для неповнолітніх ув’язнених. Заняття було про те,як вийти з ситуації конфлікту конструктивно і зберегти позитивні стосунки з іншою особою.

“Початком будь-якого конфлікту завжди є словесна перепалка, і якщо ні однією зі сторін не вдається переконати противника в своїй правоті, то це неминуче призводить до подальшої ескалації конфлікту. Тому найнадійнішою формою вирішення проблем взаєморозуміння між людьми є діалог. У результаті саме діалог в уникненні конфліктів видається найбільш ефективним методом, до якого ніколи не пізно вдатися”, – пише Ірина Косюк, практичний психолог Івано-Франківського слідчого ізолятора.

Під час  тренінгу підлітки вчилися, як правильно керувати своїми емоція, як вести переговори, розглядали способи вирішення конфліктних ситуацій.

За допомогою наочних прийомів неповнолітнім порушникам намагалися показати, що вирішення конфліктної ситуації має бути спокійним, етичним, гуманним та максимально відповідати очікуванням конфліктуючих сторін.

Вміння запобігати конфліктним ситуаціям є дуже важливим під час виховання особистості. Оскільки прояв агресії  негативно позначається на її психологічному стані, на процесі спілкування з однолітками. В майбутньому це веде до некерованої психологічної ситуації.

 
Схожі новини:

Фотограф Нікі Бун з Нової Зеландії показала щасливе...
Група міжнародних вчених, провівши ряд досліджень, назвали регіони...
«Українська правда» опублікувала добірку перлів на тему книжок і...
Вивчення відкритих пірамід може перевернути всю людську історію....

Loading...
By Людмила Баран 4 Лют, 2015 14:19


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +