Уряд скасував безкоштовне харчування для дітей молодшої школи

By Турій Роман 22 Січ, 2016 14:52

Уряд скасував безкоштовне харчування для дітей молодшої школи

Схожі публікації

Loading...

Кабінет міністрів України скасував безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів з не малозабезпечених сімей.

Про це йдеться в постанові уряду.

Так, згідно з рішенням Кабміну, тепер право на безкоштовне харчування в школах мають лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах, а також учні 1-4 класів з малозабезпечених сімей.

“Органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати харчування учнів інших категорій та передбачати на зазначену мету відповідні видатки з місцевих бюджетів”, – йдеться у рішенні Кабміну.

Згідно з рішенням уряду від 2 лютого 2011 року, безкоштовне харчування в школах надавалося дітям 1-4 класів незалежно від фінансового стану їх сімей. Також Кабмін звільнив від сплати за харчування дітей у дитячих садах як батьків, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї не перевищує рівня прожиткового мінімуму, так і батьків дітей з малозабезпечених сімей.

Крім того, з 1 вересня скасовується фінансування шкіл з менш ніж 25 учнями за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету.

Також Кабмін визначив послідовність витрачання освітньої субвенції. Зокрема, субвенція повинна спочатку спрямовуватися на виплату заробітної плати з нарахуваннями, соціальних виплат, стипендій та допомог; оплату медикаментів і харчування, оплату комунальних послуг та здійснення інших захищених видатків.

При цьому, уряд дозволив місцевим радам здійснювати фінансування з місцевих бюджетів установ, які знаходяться на районному утриманні.
Схожі новини:

В Києві провели першу операцію на дитячому серці...
Співак сер Елтон Джон та його колега Lady Gaga...
Верховна Рада 29 грудня ухвалила Закон “Про внесення...

By Турій Роман 22 Січ, 2016 14:52


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +