Ураган здобув другу перемогу

03 Лис, 2014 10:47

У Кременчузі футзалісти івано-франківського “Урагану” перемогли місцевий Лукас з рахунком 8-1.

Підопічні Валентина Цвєлих намагалися грати першим номером, як і личить справжнім господарям. Однак ставка на швидкий гол не спрацювала. Очевидно, це пов’язано з тим, що “ураганівці” добре підготувалися до цієї гри і до того, що доведеться грати від оборони. І такий тактичний хід від гостей став несподіваним для “кондитерів”. Якщо не сказати більше – складалося враження, що часом оборона “Урагану” є для кременчужців нерозв’язною загадкою. А якщо врахувати, що і контратаки гостей були доволі небезпечними, то створювалася така картина, що “Лукасу” поки не вдавалося виправдати статус фаворита зустрічі.

Хмари над “Лукасом” стали згущуватися після першого пропущеного гола – “ураганівці” блискуче розіграли кутовий. “Кондитери” випустили з уваги Пелеха на дальній штанзі, за що і поплатилися. Футзалісти “Урагану” щільно грали в захисті, не дозволяючи своїм візаві проявити всі свої найкращі якості. Крім того, підопічні Івана Скіцка змушували своїх опонентів робити помилки.

Одна з яких і призвела до гола у ворота господарів після контрвипаду. У цьому епізоді варто відзначити передачу Сімки, який прийняв м’яч на “стовпа” і миттєво віддав темп Зваричу, який і став автором забитого м’яча – 0:2. Валентин Цвєлих відразу взяв тайм-аут, щоб роз’яснити своїм підопічним всю ситуацію і що потрібно робити. Начебто кременчужці прислухалися. І навіть під кінець першого тайму мали реальну можливість скоротити рахунок. Але Цвєлих не зміг забити своєму колишньому клубу, оскільки не реалізував дабл-пенальті. Тут, до речі, слід зазначити Бірова, який намертво взяв м’яч після удару граючого тренера “Лукаса”.

Промінчик надії промайнув для “Лукаса” на початку другого тайму, коли господарям після розіграшу ауту і потужного удару Крупіна вдалося досить швидко відквитати один м’яч – 1:2. І попереду у “кондитерів” була практично вся друга половина матчу, щоб виправити ситуацію на краще. Однак гості теж не дрімали. Вони продовжили грати в ту гру, яка приносила успіх у першій 20-хвилинці. Крім того, надійно грав у “рамці” Біров, який практично не припускався серйозних помилок. А іноді і партнери по команді виручали голкіпера “Урагану”, стелючись під удари “кондитерів”. Так що, при такій грі гостей кременчуцьким футзалістам потрібно було щось придумати, щоб застати “драконів” зненацька. Проте зробити цього не виходило. До того ж, незабаром “Ураган” зробив рахунок 4:1 на свою користь, і знову Цвєлих взяв тайм-аут.

Втім ця хвилинна перерва не принесла бажаних дивідендів. Після нього “Лукас” намагався грати з п’ятим, але нічого з цього не виходило. А ось “ураганівцям” мало того, що вдалося показати, як треба розігрувати зайвого, так у них ще непогано виходило і по порожніх воротах влучати. Звідси і результат на табло – 8:1 на користь івано-франківського клубу. Для оновленого “Урагану” це – найбільша перемога. Що ж стосується “Лукаса”, то навряд чи можна пригадати подібну поразку. Так, був в минулому турі розгром від “Енергії” – 2:8. Але там кременчужці забили два м’ячі, а тут – один, та ще й у себе вдома. Звідси висновок: поки у рамках Екстра-ліги “Лукасу” на галицькі колективи не щастить.