“Ураган” зазнав домашньої поразки

07 Dec, 2014 19:51

Івано-франківський “Ураган” у матчі дев’ятого туру Екстра-ліги поступився харківському “Локомотиву” з рахунком 0:2.

Суперники почали матч досить обережно: харків’яни намагались заволодіти територіальною перевагою, а франківчани зробили акцент на грі в обороні, пише sport.if.ua. Хоч очевидною була різниця у класі та досвіді гравців двох клубів, бажання і самовіддачі “ураганівцям” було не позичати. Підопічні Скіцка вступали в пресинг відразу після втрати м’яча і створювали проблеми для “залізничників”. Тим не менш, ближче до середини тайму харків’янам вдалось відкрити рахунок – автором голу став Білоцерківець. А вже за дві хвилини гості подвоїли рахунок – Білоцерківець оформив дубль. “Ураганівці” спробували знайти контраргументи, турбували Іваняка дальніми ударами, але м’яч не йшов у ціль.Надії на зміни в рахунку перенеслись на другий тайм. Франківчани дійсно настирливо шукали шляхів до ворот харків’ян, і знову пробували бити з середньої та дальньої відстані. За п’ять хвилин до кінця гри господарі почали переходити на гру в п’ять польових, і чисельна перевага кілька разів ледь не принесла своїх плодів. На останніх хвилинах “Ураган” почав піджимати “Локо”, і харків’янам було непросто стримувати атаки “драконів”. Проте до кінця гри рахунок так і не змінився: останній матч першого кола підопічні Івана Скіцка програли з рахунком 0:2.