«Ураган» втретє поспіль програє на своїй арені

20 Oct, 2014 18:37

Футзалісти “Урагану” вдома програли рівненському “Кардналу” – 2:3.

Усі голи команди забили у другому таймі. Зокрема спершу кардиналівець Танський зумів пробити з гострого кута – м’яч затріпотів у воротах Бірова. До 31-ої хвилини рахунок на табло засвідчував тотально перевагу гостей – 0:3. Спершу Сімка зрізав м’яча у власні ворота після прострілу з кутового, а згодом Сондак у контратаці поцілив у ближню “дев’ятку” з кількох метрів.

У відповідь наставник “Урагану” відразу взяв тайм-аут. І він подіяв – вже через деякий час Миколюку вдалося відіграти один м’яч – красивим пострілом у дальню “дев’ятку” після пасу з кутової позначки. Пізніше іванофранківці перейшли на гру з п’ятим. І цей крок подарував “ураганівцям” надію. Точніше, подарував її Ланко, який записав на свій рахунок автогол. Однак, врятувати цей поєдинок “Урагану” так і не вдалося. Таким чином, “дракони” знову не змогли зачепитись за очки вдома.