Українці вже вибороли дві медалі на Олімпіаді в Ріо

Автор: Єва Жасминова

09 Сер, 2016 10:09

23-річний черкасець Сергій Куліш здобув срібну медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів на Олімпіаді-2016.

Він вийшов до фінальної вісімки у цих змаганнях, які завершилися в Ріо, і показав там результат 204,6 очка.

Це перша медаль, здобута Україною на Іграх у Бразилії, пише BBC.

Призера вже привітав президент НОК України Сергій Бубка, повідомляє сайт Національного олімпійського комітету. “Золото” отримав італієць Нікколо Кампріані, а третім став росіянин Володимир Масленников. Усього до фіналу потрапили вісім спортсменів, серед яких був ще один українець – Олег Царьков. Однак потім він зійшов з дистанції.

Представниця України Ольга Харлан виграла бронзову медаль в індивідуальному турнірі з фехтування на шаблях на Олімпійських іграх-2016.

У протистоянні вона здобула перемогу над французькою фехтувальницею Манон Брюне 15:10.

Перед цим, за вихід у фінал вона боролася з росіянкою Яною Єгорян, яка отримала золото.

Лідерство в медальному заліку захопила збірна США, в активі якої вже 19 медалей, слідом йдуть Китай і Австралія. Наша збірна України поки 26-я з двома медалями в своїй скарбничці.