Україна і ЄС розробляють спільну стратегію охорони довкілля

By Людмила Баран 11 Лют, 2015 23:16

Україна і ЄС розробляють спільну стратегію охорони довкілля

Схожі публікації

Loading...

У рамках виконання двосторонніх зобов’язань Угоди про Асоціацію між Україною і Євросоюзом, в нашій державі впроваджується Національної стратегії щодо навколишнього середовища. Задля її подальшого виконання за підтримки ЄС буде розроблено новий План дій до 2020 року.

Про це йшлося 10 лютого  на зустрічі делегації експертів з клімату та навколишнього середовища Європейської Комісії  з  представниками департаментів Міністерства екології та природніх ресурсів України, повідомляє Представництво ЄС.

Сторони обговорювали спільні пріоритети діяльності щодо навколишнього середовища на наступні місяці та підтримку ЄС.

Наприкінці цього року, Україна візьме участь у міжнародному саміті у Парижі щодо зміни клімату, де всі країни повинні будуть дійти згоди щодо зменшення до прийнятного рівня викидів парникових газів. Обидві сторони погодились посилити співпрацю задля досягнення прозорої міжнародної угоди щодо клімату.

ЄС роками докладав зусилля задля покращення рівня життя та навколишнього середовища своїх громадян. Угода про Асоціацію між Україною та ЄС має сприяти передачі цього унікального досвіду та передбачає транспонування в Україну фундаментальних засад ЄС щодо навколишнього середовища в наступні роки.

Підписання Угоди про Асоціацію з ЄС означає значне поглиблення співпраці задля того, щоб громадяни України відчули покращення навколишнього середовища у своєму повсякденному житті.

Від загального “захисту природи”, із підписанням Угоди про Асоціацію, наразі співпраця між Україною та ЄС рухається в бік того, що питання навколишнього середовища стає присутнім у всій національній політиці. Рух до більш “зеленої” та більш сталої економіки надасть робочі місця для кваліфікованих кадрів та зростання, а також допоможе у боротьбі проти зміни клімату.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Свободівець з Городенки, 23-річний  Михайло Човганюк, у протистоянні...
Ця дивна історія трапилася з Джоселін Робертсон і...
Нещодавно, російське агентство новин ТАСС запустило унікальний проект...
У США, а саме в Атлантік-Сіті, штат Нью-Джерсі,...

Loading...
By Людмила Баран 11 Лют, 2015 23:16


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +