Україна і африканські держави б`ють рекорди смертності – франківські медики

By Комарщук Олександра 11 Гру, 2014 12:31

Україна і африканські держави б`ють рекорди смертності – франківські медики

Схожі публікації

Loading...

На засіданні Громадської Ради при департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, проведеному днями, йшлося про профілактику та пропаганду здорового способу життя, стан здоров’я населення області.

Медики занепокоєні тим, що за останні 16 років постійно зростає рівень онкологічної захворюваності, поширюється туберкульоз, частіше діагностуються аутизм, ЛОР-патології та ендокринологічні захворювання.

Причини такого стану здоров’я відомі – нестабільна соціально-економічна ситуація, катастрофічно низький рівень фінансування медицини, шкідливі звички, негативний вплив випромінювання побутової техніки на організм людини (мобільні телефони, комп’ютери тощо), відсутність системи профілактики та пропаганди здорового способу життя серед населення.

«Україна разом з африканськими державами б’є «сумні» рекорди за показниками смертності населення від різних хвороб, – говорить голова громадської ради при ДОЗ ОДА Євген Романишин. – Ця невтішна статистика спричинила неабияке занепокоєння в представників медицини області, а тому одне з найголовніших завдань на сьогодні –  інформування кожного прикарпатця про те чи інше захворювання та методи запобігання його виникненню».

Міжнародний союз онкологів по боротьбі з онкопатологіями дійшов висновку, що 80-ти відсоткам онкологічних захворювань можна запобігти, якщо бути вчасно і належно проінформованим. Таким чином можна вдвічі скоротити смертність українців.
Схожі новини:

Європейський комісар Сесіллія Мальмстрем, яка курує питання внутрішніх...
Змінився склад наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і...
Громадська організація “Євромайдан SOS”, котра була утворена під...
Журналісти у Слов’янську вирішили розпитати місцевих жителів, що...

By Комарщук Олександра 11 Гру, 2014 12:31


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +