Учнів профтехучилища навчали уникнути трудового рабства

By Людмила Баран 22 Лют, 2016 19:03

Учнів профтехучилища навчали уникнути трудового рабства

Схожі публікації

Loading...

Івано-Франківський Карітас розпочав на Прикарпатті новий проект, спрямований на попередження торгівлі людьми. Першим учасником проекту  стали учні ВПУ № 7 із Калуша.

20 активістів цього навчального закладу отримали інформацію про заходи безпеки, яких потрібно вжити, щоб не потрапити до рук торгівців людьми та підвищили свій рівень усвідомленості проблеми торгівлі людьми, повідомляє прес-служба Карітасу.

Проблемність ситуації в тому, що молоді люди не бачать перспектив для життя та самореалізації в українському суспільстві. Освіта не стає запорукою  забезпеченого життя і виїзд за кордон розглядається як стратегія життєвого шляху для молодого покоління. Тому важливим є проведення превентивної роботи серед дітей та молоді ПТНЗ з проблеми торгівлі людьми та основними правилами безпеки, – кажуть у Карітасі.

Змістовні презентації, робота в групах, перегляд кінофільму «Життя на продаж» – все це дозволило учням отримати знання у сфері протидії торгівлі людьми, а також опанувати основні правила безпеки у разі вирішення ними працевлаштовуватись за кордоном.

«Те, що відбувається з героями фільму «Життя на продаж», нас усіх дуже вразило. Мені здається, що в реальному житті може все бути ще гірше, а тому потрібно більше таких заходів, які б доносили інформацію до молоді про небезпеки та ризики нелегального працевлаштування, щоб якомога більше людей змогли уникнути тенет торгівців людьми», – ділиться своїми враженнями учениця ВПУ № 7 Ольга Хомич.

У рамках проекту планується ще 9 подібних заходів для активної учнівської молоді 14 ПТНЗ Івано-Франківської області.

За результатами проведених заходів будуть відібрані 40 майбутніх тренерів, які продовжать навчання за методикою «рівний-рівному». Для забезпечення сталості просвітницької роботи з протидії торгівлі людьми серед учнів ПТНЗ івано-Франківської області кожен навчений тренер проведе превентивний захід з запобігання торгівлі людьми для своїх однокурсників.

Проект «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Івано-Франківської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування» реалізується благодійним фондом «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за підтримки департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА завдяки фінансуванню Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Уряду Канади.
Схожі новини:

«Українська правда» опублікувала добірку перлів на тему книжок і...
1. Положіть на брудний посуд картинку чистої раковини.
Генадій Москаль, очільник Луганської області, повідомив, що планує...
Завдяки втручанню прокуратури поновлено права 30 учнів ліцею.

Loading...
By Людмила Баран 22 Лют, 2016 19:03


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +