Учасники АТО в Івано-Франківську говорили, чи варто їм іти на вибори

By Людмила Баран 25 Сер, 2015 15:49

Схожі публікації

Загрузка...

В Івано-Франківську 25 серпня влаштували круглий стіл про доцільність участі бійців АТО, волонтерів у місцевих виборах.

«Я за те, щоб у різних партіях, учасники АТО мали шанс на рівні з іншими пройти до влади», – сказав Петро Шкутяк, екс-боєць “Айдару”.

Також він зауважив, що більшість хлопців,які брали участь в АТО, не мають фінансових ресурсів, аби брати участь у виборах. Тому звернувся до громадськості та підприємців з проханням підставити їм плече.

«Ми незалежну Україну отримали без крові, на той час ми не розуміли ціну цього питання. Тепер ми маємо відчути ціну і відповідальність цієї справи. Люди, які прийдуть о влади в новій історії мають на власному досвіді розуміти, чому це цінно», – вважає учасник АТО Андрій Стандіо, – У владі нічого страшного немає,якщо все робити на совість і будувати правову державу».

На його думку, люди, які були на Майдані, в АТО, мають взяти участь у виборах, проте кожен сам має вирішити це для себе.

Представник «Азову» Сергій Янчук заявив, що в політичній владі, зокрема, в Івано-Франківську, нічого не змінюється, на керівних посадах одні й ті самі обличчя. Тому учасники АТО мають розуміти, що ніхто, крім них, не в силах щось змінити.

«Ми живемо в двох різних світах. Я побував в АТО тиждень тому, повернувся назад – потрапив в інший світ. У політиків подвійні стандарти. Коли їм потрібно отримати допомогу від Європи – вони кажуть «війна», коли потрібно виділити допомогу бійцям – вони кажуть «АТО», – сказав Андріан Волгін.

На його думку, у парламент хочуть пройти псевдопатріоти, які одягають вишиванки і піаряться на війні, на Небесній сотні. Тому, на його думку, їм на зміну мають прийти ті, хто не піариться, хто хоче увійти в історію.

Керівник Івано-Франківського осередку «Азову» Сергій Сивачук вважає, що піти на вибори, це обов’язок тих, хто брав участь у Революції гідності та війні, щоб продовжити боротьбу і завершити розпочаті процеси. У цьому людям слід бути такими ж згуртованими і підтримувати один одного, як на Майдані.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Людмила Баран 25 Сер, 2015 15:49


Загрузка...


новини партнерів

Фейсбук

Google +