Учасник АТО і новоспечений депутат з Прикарпаття фінішував другим у 21-кілометровій біговій дистанції з перешкодами

15 Лис, 2015 12:30

Боєць батальйону “Донбас” з Прикарпаття Андріан Волгін зайняв друге місце у 21-кілометровому забігу із перешкодами “Забіг духу”.

Про це у соцмережі Facebook повідомила волонтерка Наталія Сербин, передає Курс.

#ЗабігДуху, 21 км і Андриан Волгин другий.Вітаю, в здоровому тілі – сильний дух) Беріть приклад солдати і всі хто скисає в депресіях, займайтеся спортом!

Posted by Nataliya Serbyn on 14 листопада 2015 р.

В Києві відбувся третій етап вражаючих забігів із перешкодами “Гонки нації”. В цей день пройшли три забіги різної складності: “Забіг сили”, “Забіг волі” та “Забіг духу”. “Забіг духу” – це найважчий марафон на 21 км та близько 25 надскладних перешкод.

Нагадаємо, Андріан Волгін – боєць батальйону “Донбас”, який 46 днів перебував у полоні у терористів. Він одним з останніх виходив з Іловайського котла. Отримав поранення дихальних шляхів. У жовтні втік з госпіталю, щоб визволити з полону своїх побратимів, а в листопаді й сам потрапив у полон. На початку січня Андріана вдалося звільнити з полону терористів. На місцевих виборах цього року Андріан пройшов до Івано-Франківської міської ради.