У всеукраїнський люстраційний реєстр потрапило 42 держслужбовців, які працювали на Прикарпатті (СПИСОК)

By Турій Роман 5 Тра, 2015 18:03

У всеукраїнський люстраційний реєстр потрапило 42 держслужбовців, які працювали на Прикарпатті (СПИСОК)

Схожі публікації

Loading...

Громадський люстраційний комітет створив реєстр, з допомогою якого суспільство має домогтися люстрації тих, хто втримався на посадах і не допустити повернення тих, кого вже звільнено.

За законом, люстровані посадовці не мають право на державну службу впродовж 10 років.

Серед прикарпатців, які є у списку – чиновники ОДА та РДА, працівники СБУ та прокуратури. Міліціонерів у переліку тих, хто підлягає люстрації – немає.

Курник Михайло Васильович – начальник УСБ України в Івано-Франківській області ( 23 березня 2010 — 5 серпня 2011)

Грищенко Геннадій Михайлович- начальник УСБ України в Івано-Франківській області ( 5 серпня 2011 — 7 грудня 2012)
Сенів Василь Іванович – голова Тлумацької райдержадміністрації ( 20 травня 2008 — 16 грудня 2013)

Росіцький Іван Карлович – голова Тисменицької райдержадміністрації (18 січня 2013 — 16 грудня 2013)

Овчар Ігор Іванович – голова Тисменицької райдержадміністрації (14 січня 2011 — 24 грудня 2012)

Рябошапко Андрій Леонідович – голова Снятинської райдержадміністрації ( 30 квітня 2010 — 1 квітня 2014)

Філіпович Микола Ярославович – голова Рожнятівської райдержадміністрації ( 4 червня 2010 — 22 березня 2014)

Нижник Йосип Аксентійович – голова Рогатинської райдержадміністрації (16 листопада 2011 — 28 березня 2014)

Челядин Марія Степанівна – голова Рогатинської райдержадміністрації (30 квітня 2010 — 16 листопада 2011)

Касіянчук Юрій Дмитрович- голова Надвірнської райдержадміністрації (18 січня 2013 — 1 квітня 2014)

Калічко Володимир Іванович – голова Надвірнської райдержадміністрації (5 жовтня 2010 — 24 грудня 2012)

Клуб Андрій Іванович – голова Косівської райдержадміністрації (26 грудня 2013 — 22 березня 2014)

Шинкарук Ярослав Іванович – голова Косівської райдержадміністрації (23 квітня 2008 — 16 грудня 2013)

Негрич Михайло Михайлович – голова Коломийської райдержадміністрації (30 квітня 2010 — 16 квітня 2014)

Плотніков Сергій Вікторович – голова Долинської райдержадміністрації (25 квітня 2013 — 22 березня 2014)

Нагорняк Богдан Михайлович – голова Богородчанської райдержадмінстрації (18 січня 2013 — 16 грудня 2013)

Петрів Василь Іванович – голова Калуської райдержадміністрації (25 березня 2011 — 3 квітня 2014)

Криницький Олександр Михайлович – голова Долинської РДА (16 листопада 2011 — 1 квітня 2013)

Шкутяк Петро Зіновійович – голова Долинської РДА (17 вересня 2009 — 9 листопада 2011)

Ємчук Василь Дмитрович – голова Городенківської РДА (26 грудня 2013 — 22 березня 2014)

Мороз Іван Іванович – голова Городенківської райдержадміністрації (14 серпня 2010 — 16 грудня 2013)

Бродович Володимир Франкович – голова Галицької райдержадміністрації (26 грудня 2013 — 1 квітня 2014)

Івасишин Григорій Михайлович – голова Галицької райдержадміністрації (13 травня 2009 — 16 грудня 2013)

Гондурак Василь Іванович – голова Верховинської райдержадміністрції (30 квітня 2010 — 22 березня 2014)

Єфімчук Володимир Миколайович – голова Богородчанської райдержадмінстрації (30 квітня 2010 — 24 грудня 2012 )

Криницький Олександр Михайлович – заступник голови-керівник апарату Івано-Франківської облдержадміністрації( 22 квітня 2013 — 3 березня 2014)

Струтинський Роман Йосипович – заступник голови-керівник апарату Івано-Франківської облдержадміністрації
(22 квітня 2010 — 20 березня 2013)

Брус Василь Хомич -заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації (20 лютого 2007 — 2 вересня 2013)

Болюк Зінаїда Андріївна – заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації (3 грудня 2013 — 26 березня 2014)

Іваницький Роман Ярославович – заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації (6 травня 2010 — 17 лютого 2014)

Костючик Віктор Степанович – заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації (3 грудня 2013 — 20 березня 2014)

Гусак Руслан Олегович – заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації (28 квітня 2010 — 2 грудня 2013)

Зварич Ігор Теодорович – перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації (3 грудня 2013 — 3 березня 2014)

Плавюк Василь Сидорович – перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації (22 квітня 2010 — 2 грудня 2013)

Чуднов Василь Михайлович – голова Івано-Франківської облдержадміністрації (8 листопада 2013 — 2 березня)

Вишиванюк Михайло Васильович- голова Івано-Франківської облдержадміністрації
(26 березня 2010 — 8 листопада 2013)

Полежаєв Олександр Миколайович – заступник прокурора Івано-Франківської області (7 жовтня 2013 — 13 березня 2014)

Дем”яник Володимир Михайлович -заступник прокурора Івано-Франківської області (
30 липня 2010 — 20 жовтня 2011)

Вітюк Ярослав Володимирович – заступник прокурора Івано-Франківської області (10 вересня 1999 — 23 грудня 2011)

Максименко Ігор Володимирович – перший заступник прокурора Івано-Франківської області (13 листопада 2013 — 11 березня 2014)

Парака Андрій Андрійович – перший заступник прокурора Івано-Франківської області (30 липня 2010 — 7 грудня 2011)

Каліфіцький Олександр Анатолійович – прокурор Івано-Франківської області (29 вересня 2011 — 1 жовтня 2013)




Схожі новини:

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив співробітників департаменту...
Президент України підписав закон про пластикові паспорти громадян...
“Радник глави ЛНР”, колишній “голова Радміну ЛНР” Геннадій...
Кореспондент ВВС Габріель Гейтхаус повідомив, що британський телеканал...

Loading...
By Турій Роман 5 Тра, 2015 18:03


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing



новини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +