У цьому році місцеві харчовики презентували понад 60 нових товарів

By Турій Роман 12 Гру, 2014 16:43

У цьому році місцеві харчовики презентували понад 60 нових товарів

Схожі публікації

Загрузка...

У 2014 році Обласною дегустаційною комісією рекомендовано до виробництва 404 види нової харчової продукції.

Впродовж 2014 року Обласною дегустаційною комісією, яка здійснює свою діяльність на базі ДП”Івано-Франківськстандартметрологія”, рекомендовано до виробництва 404 зразка нової харчової продукції.
Для поставлення на виробництво нової харчової продукції (або продукції зі зміненою рецептурою) проводиться її детальне дослідження. Зокрема, окрім лабораторних досліджень та перевіряння технічних умов на відповідність нормативній документації, здійснюється оцінка продукції дегустаційною комісією.
Визначення якості продукції здійснюється на підставі органолептичної оцінки зразків та візуального огляду продукції. Експертами оцінюються такі показники як зовнішній вигляд, консистенція, смак і запах, колір. За результатами розгляду поданих матеріалів і дегустації зразків комісія приймає рішення щодо рекомендації продукції до виробництва, або висуває виробнику зауваження щодо недоліків, які повинні бути усунені.
Протягом 2014 року Обласною дегустаційною комісією оцінювались асортимент і зразки фасованої сушеної риби та морських безхребетних, фасованого насіння, сухофруктів та горіхів, наборів компотних, продуктів білково-жирових, кондитерських виробів заморожених.

Зокрема, на останньому засіданні, яке відбулось 9 грудня, експертами оцінювались асортимент і зразки наповнювачів фруктово-ягідних, які можуть використувуватись для випічки як у промислових масштабах так і для приватних потреб, та асортимент фасованих горіхів, бобів, сухофруктів.
Особливу увагу дегустаційна комісія приділяла не тільки органолептичним характеристикам, а й дотриманню технологічних інструкцій, рецептурних норм при виробництві фруктових наповнювачів, вимог нормативної документації щодо повноти споживчого маркування і його доступності для розуміння споживачами. Також, під час роботи комісії виробникам наголошено на необхідності забезпечення належного рівня вхідного контролю сировини, оформленні супровідних документів, що засвідчують якість і безпечність продукції і подаються разом з нею у торгівельні мережі, дотриманні умов зберігання та реалізації, які б забезпечували збереження властивостей не тільки сировини, а й вже готової продукції.
За результатами проведених досліджень і випробувань дегустаційною комісією рекомендовано до виробництва 63 зразки нової продукції місцевих виробників, інформує прес-служба “Івано-Франківськстандартметрології”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Івано-Франківськ належить до міст з високим рівнем привабливості...
Національний банк України визнав неплатоспроможним “Укрінбанк” (Київ).
Олігархам вигідна девальвація гривні, навіть до позначки у...
Мобілізовані підприємці і особи, що ведуть незалежну професійну...

Loading...
By Турій Роман 12 Гру, 2014 16:43


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +