У своїх дипломних роботах студенти Прикарпатського університету зображували Героїв Небесної Сотні та твори Прохаська (ФОТО)

By Борис Марія 1 Жов, 2015 13:55

У своїх дипломних роботах студенти Прикарпатського університету зображували Героїв Небесної Сотні та твори Прохаська (ФОТО)

Схожі публікації

Loading...

30 вересня у приміщенні холу Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося відкриття виставки випускних робіт спеціалізації “Графічний дизайн” під назвою “Диплом-ревю 2015″.

Захід організувала кафедра дизайну і теорії мистецтва Інституту мистецтв. Серед присутніх на святі були студенти, викладачі та працівники університету, професійні митці.

Виставка “Диплом-ревю 2015″ cформована з проектних частин дипломних і доповнена, по можливості, оригінал-макетами. Це своєрідний “звіт” студентів і викладачів, кажуть організатори. Формат ревю передбачає використання різних за жанром творів, однак об’єднаними однією ідеєю або темою. У даному випадку –  “Диплом”.  Теми своїх випускних робіт студенти обирали самостійно, тому тут і оформлення художньої та дитячої книги, і каталоги робіт, і проекти сайтів, святкової поліграфії, корпоративних героїв, серії плакатів, анімація.

Події у державі останніх років  знайшли відображення у серії плакатів-портретів героїв Небесної сотні і воїнів АТО (автор В. Смерека, керівник доц. І.М. Дундяк), проза Тараса Прохаська отримала нову концепцію оформлення (автор Л. Панчук, керівник доц. Н.П. Бабій), провідні художники Івано-Франківська ХХ ст. отримали цікаві образи у портертах-плакатах (автор Я. Гречаник, керівник доц. І.М. Дундяк), сучасно трактовано карпатські пейзажі і типажі у мультфільмі “Капосний гуцул”, який можна переглянути у “ютубі” (автор А. Влашин, керівник доц. Н.П. Бабій) тощо.

Унікальність  цієї виставки полягає у тому, що вона дає можливість відвідувачам ознайомитися з роботами, які раніше не виставляли на показ, адже вони презентувалися лишень під час дипломного захисту. У стінах нашого навчального закладу така виставка, як зазначають її організатори, відкрита вперше. Цей проект є експериментальний і представляє випускні роботи “бакалаврів” та “спеціалістів” спеціалізації “Графічний дизайн” кафедри дизайну і теорії мистецтва Інституту мистецтв.

Інформує ПНУ.

 
Схожі новини:

Ледонардо Ді Капріо − найвідоміший серед голлівудських акторів, яких...
29 квітня у Муніципальному центрі дозвілля відбувся конкурс краси серед...
В нас прийнято думати, що модельний бізнес це...
Діти не завжди виконують всі завдання правильно, так...

By Борис Марія 1 Жов, 2015 13:55


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +