У Снятині немовля померло в утробі матері. Вбиті горем батьки звинувачують медиків

By Турій Роман 9 Чер, 2017 12:39

У Снятині немовля померло в утробі матері. Вбиті горем батьки звинувачують медиків

Схожі публікації

Загрузка...

 
Мешканець Снятина Володимир Гринюк звинувачує медиків у смерті свого ненародженого синочка.

В сім’ї прикарпатця Володимира Гринюка трапилось горе, про чоловік не може мовчати: на 41 тижні вагітності через халатність медиків вмерла дитинка. Свою трагічну історію чоловік розповів у соцмережі, щоб попередити інших, передає кореспондент Бліц-Інфо.

Дитинка була планована, більш як за півроку до зачаття ми разом здали весь перелік необхідних аналізів, вели максимально здоровий спосіб життя. Після того як дружина завагітніла, знаходилась на обліку в снятинському поліклінічному відділенні. Весь час вчасно ходила на огляд до лікаря. Пройшли три планових обов’язкових УЗД де нас запевнили, що хлопчик дуже гарно розвивається. Останню планову УЗД пройшли на 32 тижні і вона сказала нам, що проходити наступне УЗД без призначення лікаря, не потрібно, посміхнувшись сказала : “ну, чекайте“, – пригадує вбитий горем батько.

Прикарпатець розповідає, що після цього вони з дружиною звернулись до лікаря, якого порекомендували знайомі медпрацівники.

Ми звернулись до завідуючого снятинським гінекологічним відділенням, кандидата медичних наук Гафійчука Романа Григоровича, щоб прийняв ці пологи, а також проконтролював перебіг останніх днів передпологового періодуНормальні, вчасні, пологи за звичай проходять на 40-му тижні, в нас вони відтягувались і на наступний день дружина занепокоїлась і розказала мені, що рухів стало менше, не гаячи часу ми звернулись до Гафійчука з занепокоїнням. Він взяв її на гінікологічний огляд, а потім повів на кардіотокографію, де чітко було чути на слух стуки сердечка. Не призначивши, ні повторного УЗД, ні ультразвукової доплерометрії запевнив що все добре і сказав що в нас є ще п’ять днів, якщо води не відійдуть, та не буде переймів, то ми викличемо перейми медикаментозним шляхом. Після спілкуванням з ним ми “видихнули” і пішли до дому“, – каже чоловік.

Проте уже ввечері, за словами чоловікав, дружина повідомила, що в неї є якісь кров’янисті виділення. Стурбований пан Володимир одразу зателефонував до лікаря, та розповів про ситуацію, проте лікар запевнив, що це нормально. Вранці чоловік поїхав по своїх справах, а дружину почала боліти нога і рука, вона одразу подзвонила лікарю, яка вела вагітність, після чого пішла до неї на огляд і сказала, що не відчуває рухів.

Лікар почала прослуховувати серцебиття плода. Не гаячи часу вона відправила дружину в гінікологічне відділення де дружина зустрілась з Романом Григоровичем і він взяв її на кардіотокографію, але серцебиття було вже відсутнє, після чого одразу повели її на УЗД, де і константували смерть немовлятка“, – згадує ці страшні події Гринюк.

Але це ще був не кінець, адже жінці потрібно було ще народити мертве немовлятко.

Ми попрямували в пологовий зал, де вже нас чекав мед персонал і одна із персоналу сказала нам, що необхідно підписати документ. Відкривши документ я побачив, що він майже не заповнений, окрім вікових даних, імені, та прізвища. Я спитав чому вона пропонує мені ставити підписи в не заповненому документі, після чого вона вийшла так і не відповівши мені на жодне запитання. Опісля медперсонал розпочав готувати дружину до переймів, які викликали медикаментозним шляхом. Після народження мертвого синочка сказали, що причиною стала обвита пуповина, але ж цього можна було уникнути якщо б день назад відправили її на передплологовий УЗД огляд“, – обурюється батько.

По закінченню пологів немовлятко забрали в холодильник, оскільки рано мали везти на розтин в патанатомічний відділ.

“Ту ніч я не забуду ніколи коли дружина весь час плакала і просила мене, щоб я пішов і забрав дитинку з холодильника, бо синочку холодно, а вона б його зігріла, пригорнула, закутала… На наступний день привезли синочка, якого нам видали просто в паперовій коробочці. Так хотілося винести його в одіяльці з бантом через центральний вихід з посмішками, але не судилось ангелочку…“, – з сумом пригадує пан Володимир.

В той же час чоловік каже, що зі слів лікарів акушер гінікологів, але не місцевих вина лікаря очевидна.

“Головний лікар Крокош Володимир пообіцяв нам, що буде проведене службове розслідування“, – підсумував Володимир Гринюк.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Судинна хірургія – це спеціалізація в хірургії, яка...
Фотограф Нікі Бун з Нової Зеландії показала щасливе...
Приготування – той кулінарний процес, PapiGutto, який залишає...
Через руйнування бойовиками банківської системи, аптеки не можуть...

By Турій Роман 9 Чер, 2017 12:39


Загрузка...

Написати коментар

4 коментаря

 1. Oleksandra Червень 9, 23:48

  Невже немає управи на цих “горе” снятинських лікарів.Це вже не перший випадок-помилки гінекологів. І це що головний лікар Володимир Крокош обіцяє, що проведеться службове розслідування, це все тільки слова.Ніхто нічого проводити не буде. Я би на місці цих батьків подала в суд на горе-гінекологів.Звичайно,це не поверне їм їхньої дитинки,але застереже інших батьків від горе-лікарів. Однією з цих горе-лікарів є жінка головного лікаря Марія Іванівна Крокош. Я була у неї на гінекологічному обліку. І слава Богу моє материнське відчуття підказало мені на восьмому місяці покинути цю лікарню.Якби я цього тоді не зробила, хто знає, чи з’явилася б на світ здоровою моя донечка. ….
  Горе і позор таким лікарям. Знайдіть врешті-решт на них управу!!!
  .

  Reply to this comment
 2. Надія Червень 11, 00:10

  Який жах!!! Мої щирі співчуття батькам :'(

  Reply to this comment
 3. маріанна Липень 22, 16:34

  У нас в сімї теж сталось горе. Я сама з ужгорода, всю вагітність аналізи були хорошими, дитинка бажана. На 41тижні вагітності здала аналізи, узі і все добре. Поспілкувавшись з врачкою,я занепокоїлась, чому роди ненаступають, якщо все гаразд з дитиною і зімною то маю вже рожати, вона відповіла не турбуйся дитина зайняла позу народжуваності і матка вже в готовності. Я пришла додому, почала готувати речі для свого хлопчика, сумку в роддом,це все було у понеділок, а в пятницю я занепокоїлась так як вже такий срок і дитина не рухається. Чоловік негайно відвіз в пологовий будинок, серце прослухати не могли, направили на узі і ніхто нічого не говорить тільки очима переглядуються, я навіть подумати немогла собі……Врач питає будите лягати? Я спитала:”що сталося, невже щось не так, з дітиною все добре, навіщо лягати?” Він на мене так подивився, без жалості, холодним взлядом і сказав:”тут без питань треба лягати, я питаю:навіщо, що сталось” він відповів мені:” тут 100% загибель плода”. Я Вам передати не можу свій стан, у мене земля з під ніх відійшла, я вишла до чоловіка в машину з сльозами і кпжу “Наш синочок помер,його нема” . Це був жах як для мене так і для нього. …. потім я не хотіла сама лягати в лікарню, у мене істерика, плач, горе…. а мене кладуть в палату з вагітними. Я сутку пролежала, слухаючи про дій, в коридорі плач дітей,а я плачу, обнімаю свій животик, про себе розмовляючи з мертвою дитиною. Всю сутку я його обнімала і плакала, відчуваючи що він не живий, затверділий комочок. В пятницю він був мертвим, в суботу викликали роди, роди були важкими, рожала і хотіла вмісті зним померти, завдяки врачу Юрію Юрійовичу, накінець родила. Дитятко загорнула і віднесли я його навіть непобачила. Після цього день прокапали антибіотиком і відпустили додому, ні виписку про дитя чому,як помер ніхто не дав і не хотів давати, добре що карточку сфотографувала. Ви не повірите що там було написано,:породіль не памятає коли плод пеоестав рухатись, я була в шоці, я ж сказала і одразу приїхала в пятницю, як перестав він рухатись. Одним словом чому мій синочок помер ніхто точно сказати не може, може інфекція може……… розтин не може теж точно сказати всі ссилаються мабуть інфекція…… Яка може бути інфекція, якщо всі аналізи від самого початку були добрими, іколи нічого не виявляли і нічого мене не турбувала. 07.07.2017 синочок помер, 08.07.2017родила, а 11.07.2017похоронили. Від себе скажу винна участкова врачка з ким би я неконскльтувалась всі одне говорять її вина, і узі, це все передбачаеться аналізами і на узі, діти самі не помирають, а мій синочок я знаю на всі 100% боровся до останнього, хотів жити, він був бажаним илюбимим. Хай бог Їм буде суддя і рано чи пізно вони понесуть покарання за вбиту дитину в утробі, нічого безслідно не проходить безслідно. Зараз я нездамся, взялась за повне обстеження, так цього не залишу.
  Рішила написати щоб інші знали, мамочки, дівчатка хто вагітний пиляйте лишній раз мозги своїм врачам, перепровіритись,якщо вас щось безпокоїть не бійтесь лишній раз обстежитись або прийти на прийом….. консультуйтесь паралельно з іншими врачами, читайтев інтернеті всі свої побоювання. Бог на небі є, і нам мамам треба вірити, що все наладиться, він нас не залише…….

  Reply to this comment
 4. маріанна Липень 22, 18:04

  Перед светлой иконой Марии, На коленях, в руке со свечой, В Церкви девушка тихо молилась О надежде, простой и земной. Богородицу дева просила. И глаза застилала слеза: Я прошу, подари же мне сына, Чтобы смысл моя жизнь обрела. Чтобы был мой сыночек похожий На любимого мною мужчину, И улыбка на лицах прохожих Появлялась совсем без причины. Я хочу, чтобы ручки родные, Потянулись ко мне, обнимая, И кудряшки его золотые Каждый день мне лицо щекотали. Я хочу по утру просыпаться От беспечного смеха сынишки И опять в сотый раз удивляться, Что короткими стали штанишки. Уронить на пол банку с вареньем, Открывая оконную раму, Потому, что услышу с волнением, Как однажды он скажет мне МАМА. Перед светлой иконой, как прежде, Богородицу дева просила, Все шептав в бесконечной надежде: Я прошу, подари же мне сына.

  Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +