У Снятині депутати обласної ради вирішують “соціальні” питання (ФОТО)

Автор: Турій Роман

27 Кві, 2018 14:35

Поділитись публікацією
У Снятині депутати обласної ради вирішують “соціальні” питання (ФОТО)

Сьогодні, 27 квітня, у Снятині розпочалося виїзне засідання франківської обласної ради.

Читайте також: До Дня Конституції у Франківську нагородили військових та поліціянтів (ФОТО)

Це вже 5 виїзна сесія на рахунку чинної каденції, інформує “Галка”.

Цього разу засідання присвячене проблемам соціальної політики. Розпочалося засідання врученням відзнаки “За заслуги перед Прикарпаттям” та нагородженням переможців та призерів 7-ої спартакіади серед депутатів місцевих рад.

Відкрили порядок денний прикарпатські депутати питанням “Про основні напрямки роботи в області у сфері соціальної політики”.

За словами Володимира Корженьовського, директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації, для забезпечення основних завдань департаменту в Івано-Франківській області діють 4 програми: – програма захисту сімей учасників Революції Гідності та АТО; – обласна комплексна програма соціального захисту; – програма підтримки та реабілітації людей з вадами зору; – програма захисту робітників, котрі важко працюють.

“Майже 100 мільйонів гривень виділили у минулому році з коштів державного та обласного бюджетів для надання відшкодувань та пільг групам населення, які підпадають під дію вказаних соціальних програм”, – зазначив Корженьовський.

Також чиновник додав, що в області діють 8 інтернатних установ, які утримують більше 1100 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: франківські депутати відвідали дитячий будинок-інтернат (ФОТО).

Олександр Сич, голова франківської облради, зазначив: “Інтернати у Снятині й Залуччі, в яких ми сьогодні побували, наразі в досить хорошому стані. Це одні з кращих зразків в Україні, і цим треба пишатися”.

Він наголосив, що потрібно не зупинятися й “підтягувати” інші інтернатні установи до такого рівня, який сьогодні побачили франківські депутати.

Ігор Дебенко, депутат від ВО “Свободи” порушив питання про мінімальну заробітну плату працівників соціальної сфери.

“На руки люди отримують менше, ніж 3700 гривень, і це породжує масовий виїзд за кордон, втрату інтересу до роботи і т.д. Пропоную, щоб перший тарифний розряд був справді на рівні мінімальної заробітної плати”, – каже Дебенко.

Франківські депутати одноголосно проголосували за проект рішення, інформує “Галка” зі Снятина.