У рейтингу прозорості прикарпатських органів самоврядування найвищу сходинку займає Івано-Франківська міська рада (ІНФОГРАФІКА)

By Борис Марія 17 Вер, 2015 12:21

У рейтингу прозорості прикарпатських органів самоврядування найвищу сходинку займає Івано-Франківська міська рада (ІНФОГРАФІКА)

Схожі публікації

Loading...

17 вересня  у Івано-Франківську в готелі “Станіславів”  відбулася прес-конференція “Рейтинг прозорості прикарпатських органів місцевого самоврядування”. 

В рамках заходу презентували коаліцію “Прозорі ради” та проект “Здійснення адвокасі кампанії з імплементації нового антикорупційного законодавства органами місцевого самоврядування”.

Організатори заходи розповіли, що в рамках проекту проаналізовано нормативно-правові акти восьми органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області – Галицької, Долинської, Івано-Фраківської, Калуської, Коломийської, Косівської та Яремчанської міських рад та Івано-Франківської обласної ради на відповідність новому антикорупційному законодавству.

Коодинатор проекту в Івано-Франківській області, член громадської організація “Центр “Антикорупційна платформа”  Максим Кицюк розповів про перший етап роботи, під час якого проаналізували регламент органів місцевого самоврядування, статути місцевих громад, проаналізували їх у порівняльних таблицях і після консультації з фахівцями надіслали відповідним органам висновки та рекомендації.

“Ми хочемо пришвидшити процес демократизації згаданих інституцій”, – зауважив Максим Кицюк.

Асистент проекту “Прозорі ради” Христина Зелінська розповіла, що враховували при аналізі документації і роботи органів місцевої ради. Методологія складалася з кількох блоків, які враховували відкритість рад, гендерну рівність, рівень їх підзвітності.

Учасники проекту визначили, що найбільш прозорою є Івано-Франківськька міська рада, хоча і там не все ідеально. Галицька рада одна з перших і єдина проголосувала і прийняла рекомендації “Прозорих рад”.

Найчастіше зустрічалися такі порушення – не визначений порядок запобігання конфлікту інтересів, порядок звітування депутатів перед громдою оприлюднення рішень сесій ради, виконкому та інші.

Нагадаємо, що “Прозорі ради ” діють у семи областях. В разі успішної реалізації проекту там його будуть впроваджувати по всій Україні.

Даний проект реалізовується в рамках п’ятирічного проекту “Об’єднюймося заради реформ” (UNITER), що фінансується Агенцією з міжнародного розвитку США (USAID) та виконується міжнародною організаією Pact, Inc. в Україні.

Рейтинг міських рад
Схожі новини:

Посол Євросоюзу Ян Томбінський, котрий завершує свою місію...
Незважаючи на удаване замороження конфлікту на Донбасі, реальна...
Президент України дав наказ без жодних коливань відкривати...
Кореспондент ВВС Габріель Гейтхаус повідомив, що британський телеканал...

Loading...
By Борис Марія 17 Вер, 2015 12:21


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +