У рейтингу прозорості прикарпатських органів самоврядування найвищу сходинку займає Івано-Франківська міська рада (ІНФОГРАФІКА)

By Борис Марія 17 Вер, 2015 12:21

У рейтингу прозорості прикарпатських органів самоврядування найвищу сходинку займає Івано-Франківська міська рада (ІНФОГРАФІКА)

Схожі публікації

Loading...

17 вересня  у Івано-Франківську в готелі “Станіславів”  відбулася прес-конференція “Рейтинг прозорості прикарпатських органів місцевого самоврядування”. 

В рамках заходу презентували коаліцію “Прозорі ради” та проект “Здійснення адвокасі кампанії з імплементації нового антикорупційного законодавства органами місцевого самоврядування”.

Організатори заходи розповіли, що в рамках проекту проаналізовано нормативно-правові акти восьми органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області – Галицької, Долинської, Івано-Фраківської, Калуської, Коломийської, Косівської та Яремчанської міських рад та Івано-Франківської обласної ради на відповідність новому антикорупційному законодавству.

Коодинатор проекту в Івано-Франківській області, член громадської організація “Центр “Антикорупційна платформа”  Максим Кицюк розповів про перший етап роботи, під час якого проаналізували регламент органів місцевого самоврядування, статути місцевих громад, проаналізували їх у порівняльних таблицях і після консультації з фахівцями надіслали відповідним органам висновки та рекомендації.

“Ми хочемо пришвидшити процес демократизації згаданих інституцій”, – зауважив Максим Кицюк.

Асистент проекту “Прозорі ради” Христина Зелінська розповіла, що враховували при аналізі документації і роботи органів місцевої ради. Методологія складалася з кількох блоків, які враховували відкритість рад, гендерну рівність, рівень їх підзвітності.

Учасники проекту визначили, що найбільш прозорою є Івано-Франківськька міська рада, хоча і там не все ідеально. Галицька рада одна з перших і єдина проголосувала і прийняла рекомендації “Прозорих рад”.

Найчастіше зустрічалися такі порушення – не визначений порядок запобігання конфлікту інтересів, порядок звітування депутатів перед громдою оприлюднення рішень сесій ради, виконкому та інші.

Нагадаємо, що “Прозорі ради ” діють у семи областях. В разі успішної реалізації проекту там його будуть впроваджувати по всій Україні.

Даний проект реалізовується в рамках п’ятирічного проекту “Об’єднюймося заради реформ” (UNITER), що фінансується Агенцією з міжнародного розвитку США (USAID) та виконується міжнародною організаією Pact, Inc. в Україні.

Рейтинг міських рад
Схожі новини:

Верховна Рада прийняла за основу законопроект, яким регулюється...
Російський «гуманітарний конвой», у складі якого перебували понад...
Як передає журналіст видання www.galka.if.ua дільниця в університеті...
Льотчиця Надія Савченко побачила по ТБ і упізнала  одного...

Loading...
By Борис Марія 17 Вер, 2015 12:21


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +