«У нас єдина доля – ім’я їй Україна»: Спільна виставка художніх творів митців Прикарпаття та Донеччини

Автор: Турій Роман

08 Бер, 2015 15:10

Поділитись публікацією
«У нас єдина доля – ім’я їй Україна»: Спільна виставка художніх творів митців Прикарпаття та Донеччини

У Івано-Франківському краєзнавчому музеї в рамках проекту «У нас єдина доля – ім’я їй Україна» пройде спільна виставка художніх творів митців Прикарпаття та Донеччини .

Метою виставки є підтримка художників зі сходу України, які в силу теперішніх подій змушені перебувати далеко від свого дому. Не схиливши своїх голів перед труднощами і агресором, продовжують творити. На виставці буде проведено збір коштів на потреби української армії Благодійною організацією “Благодійний фонд “Майбутнє Прикарпаття”

На виставці представлені роботи художників:
Арсенич Володимир (1963 р.н.) народився і працює в м. Івано-Франківську. Навчався у Львівському училищі прикладного мистецтва та Українському поліграфічному інституті. Учасник міжнародних і регіональних пленерів, виставок. Персональні виставки проводились як в межах України так і в Західній Європі, Америці, та КНР. В доробку автора твори сакрального мистецтва, портрети, пейзажі, натюрморти, оформлення і макетування книг. Техніка виконання – олія, акварель, графіка.

Грушко Ольга (1957 р.н.) народилась в м. Торез Донецької області. Закінчила заочний народний університет мистецтв. Член спілки художників Донеччини «Натхнення». Приймала участь в регіональних виставках. В 2012 році провела серію персональних виставок під назвою «Моя Вкраїна». Творить в жанрі пейзаж, натюрморт. В зв’язку з військовими діями переїхала на Івано-Франківщину, де зараз живе і працює.

Грицюк Петро (1979 р.н.) народився на Яремчанщині Івано-Франківської області. В дитячі роки навчався в школі мистецтв. За фахом юрист. Працює суддею Івано-Франківського окружного адміністративного суду. У вільний час займається творчістю в жанрі сюжетної композиції. Провів ряд персональних виставок під назвою «На гранях суперечностей». Учасник всеукраїнських і регіональних виставок. Автор і співорганізатор даного проекту.

Кузів Богдан (1965 р.н) живе і працює в м.Івано-Франківську. Після закінчення художньої школи навчався в Прикарпатському університеті на художньо-графічному факультеті. Працював по спеціальності в Польщі та Італії. Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських пленерів та виставок. Член Національної спілки художників України. Знаний як пейзажист та аквареліст урбаністичної архітектури.

Мельниченко Анатолій (1962 р.н.) народився в м.Горлівка Донецької області. Член Національної спілки художників України, з квітня 2014 року секретар правління Донецької обласної організації. Учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних виставок. Дипломант міжнародного конкурсу в Туреччині (1997 рік). У зв’язку з подіями на Донбасі переїхав до м.Києва. Працює в різних жанрах та стилях, зокрема: портрет, пейзаж, натюрморт, сюрреалізм.

Твердохліб Валерій (1973 р.н.) народився в м.Івано-Франківськ. Закінчив художній факультет Прикарпатського університету. Завідувач відділу реставрації Івано-Франківського краєзнавчого музею. Художник реставратор 1 категорії. Учасник багатьох пленерів та виставок. Автор проекту «Врятуймо скарби разом!». Займається дослідницькою та науковою роботами в галузі реставрації. Також творить в жанрі пейзаж, натюрморт.

Шиян Володимир (1958 р.н.) уродженець Луганської області. До теперішніх подій проживав в Криму та м.Торез Донецької області. За час творчої діяльності провів ряд персональних виставок та брав участь у багатьох пленерах та регіональних виставках. Міністерством культури України в 2011 році присвоєно звання майстер образотворчих мистецтв. Член спілки художників Донеччини «Натхнення». Займається живописом (пейзаж, натюрморт).

виставка