У місті легалізовано майже мільйон гривень заробітної плати

By Людмила Баран 25 Гру, 2014 21:22

Схожі публікації

Loading...

65% підприємств, з якими працювала комісія із питань легалізації заробітної плати, уклали трудові договори з найманими працівниками. І станом на 1 грудня 2014 року сума легалізованої заробітної плати склала 899,5 тис. грн.

Спеціалісти податкової інспекції, центру зайнятості, пенсійного фонду, Департаменту соціальної політики, рейдової робочої групи, проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання міста. На сьогодні вже можна говорити про позитивні результати їхньої діяльності щодо встановлення розміру заробітної плати, оформлення трудових договорів з найманими працівниками, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Робота комісії є значним позитивом для міста, оскільки легалізована заробітна плата і легалізована наймана праця – це надходження до бюджету і належне функціонування усіх галузей соціально-культурної сфери: закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту.

Рейдовою робочою групою було обстежено майже 1000 суб’єктів господарювання. З’ясувалося, що окремі працедавці тримають нелегалізованих найманих працівників, дехто укладає договори, але не реєструє їх у центрі зайнятості, або оформляє договори про тимчасовий найм, стажування, практику, тощо.

«Досить часто в процесі проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи окремі суб’єкти пояснюють, що не до кінця знайомі із законодавством. Але незнання законів не звільняє від їх виконання. Є багато можливостей отримати необхідну консультацію. Скажімо, у Департаменті соціальної політики працює «гаряча лінія». Кожен, зателефонувавши за номером 75-20-86, може отримати потрібну інформацію. Якщо захотіти працювати в рамках законодавства, то цього можна добитися», – наголошує директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.
Схожі новини:

Печерський районний суд Києва заарештував колишнього голови Державної...
В одному з мікрорайонів Макіївки, яка знаходиться під...
В 2014 році до магазинів має надійти 50...
Оператор мобільного зв’язку «Київстар» з 28 травня року...

Loading...
By Людмила Баран 25 Гру, 2014 21:22


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +