У Карітасі провели треніг про особливості розвитку неповносправної молоді

By Турій Роман 13 Лис, 2014 17:17

У Карітасі провели треніг про особливості розвитку неповносправної молоді

Схожі публікації

Загрузка...

Важливою у вихованні дітей з особливими потребами є роль професійних фахівців, які допомагають батькам долати емоційні та соціальні труднощі, які виникають у процесі виховання таких дітей.

Підвищити свій рівень знань, поділитися досвідом, ідеями, навиками мали можливість учасники тренінгового заняття «Взаємодія з людьми з особливими потребами», який провів Івано-Франківський Карітас для представників ГО в рамках проекту «Створення базових структур взаємодопомоги в Івано-Франківській області».
У тренінгу взяли участь 20 працівників, які працюють з дітьми та молоддю з особливими потребами в Івано-Франківську, Бурштині, Богородчанах, Долині та Отинії. Програма тренінгу передбачала різноманітні аспекти роботи з неповносправною молоддю, серед яких: взаємодія дітей у групі та вирішення конфліктних ситуацій; агресія та шляхи її подолання; статеве дозрівання; співпраця з батьками.
Розглядаючи різні ситуації з професійної діяльності педагогів, учасники намагалися знаходити правильні шляхи виходу з тієї чи іншої ситуації, з’ясовували, на що важливо звертати увагу в першу чергу, щоб не травмувати дитину. На прикладі казкових героїв працівники мали можливість провести паралелі щодо психічних процесів, які переживають їх вихованці та об’єктивно оцінити позитивні і негативні прояви в поведінці дітей та молоді, виявити фактори, що їх спричинюють.
Презентація фаз психо-сексуального та індивідуального розвитку дитини-підлітка у нормі та з відставанням викликала активний діалог між учасниками тренінгу. Досліджуючи цей аспект, вони активно ділилися особистим досвідом роботи. Учасники порівнювали переживання фаз розвитку дітей та молоді з обмеженнями, і таким чином краще могли зрозуміти причини проблемної поведінки, пов’язаної з агресивними та сексуальними проявами. Ці знання є актуальними для працівників, адже психо-сексуальний розвиток дитини так само важливий, як розумовий чи фізичний. Працівнику важливо навчитися вчасно помічати особливі періоди в житті дитини і адекватно реагувати на її поведінку та давати правильні настанови.

Захід відбувся завдяки фінансовій підтримці Карітасу єпархії Фульда та «Акції Людина» (Німеччина).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Нобелівську премію в галузі фізіології та медицини присудили...
Медичні служби Росії взяли під нагляд 220 студентів...
У польському місті Жешув неподалік від україно-польського кордону...
Телеканал CNN оприлюднив інформацію, передану правоохоронними джерелами.

Loading...
By Турій Роман 13 Лис, 2014 17:17


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +