У Карітасі провели треніг про особливості розвитку неповносправної молоді

By Турій Роман 13 Лис, 2014 17:17

У Карітасі провели треніг про особливості розвитку неповносправної молоді

Схожі публікації

Loading...

Важливою у вихованні дітей з особливими потребами є роль професійних фахівців, які допомагають батькам долати емоційні та соціальні труднощі, які виникають у процесі виховання таких дітей.

Підвищити свій рівень знань, поділитися досвідом, ідеями, навиками мали можливість учасники тренінгового заняття «Взаємодія з людьми з особливими потребами», який провів Івано-Франківський Карітас для представників ГО в рамках проекту «Створення базових структур взаємодопомоги в Івано-Франківській області».
У тренінгу взяли участь 20 працівників, які працюють з дітьми та молоддю з особливими потребами в Івано-Франківську, Бурштині, Богородчанах, Долині та Отинії. Програма тренінгу передбачала різноманітні аспекти роботи з неповносправною молоддю, серед яких: взаємодія дітей у групі та вирішення конфліктних ситуацій; агресія та шляхи її подолання; статеве дозрівання; співпраця з батьками.
Розглядаючи різні ситуації з професійної діяльності педагогів, учасники намагалися знаходити правильні шляхи виходу з тієї чи іншої ситуації, з’ясовували, на що важливо звертати увагу в першу чергу, щоб не травмувати дитину. На прикладі казкових героїв працівники мали можливість провести паралелі щодо психічних процесів, які переживають їх вихованці та об’єктивно оцінити позитивні і негативні прояви в поведінці дітей та молоді, виявити фактори, що їх спричинюють.
Презентація фаз психо-сексуального та індивідуального розвитку дитини-підлітка у нормі та з відставанням викликала активний діалог між учасниками тренінгу. Досліджуючи цей аспект, вони активно ділилися особистим досвідом роботи. Учасники порівнювали переживання фаз розвитку дітей та молоді з обмеженнями, і таким чином краще могли зрозуміти причини проблемної поведінки, пов’язаної з агресивними та сексуальними проявами. Ці знання є актуальними для працівників, адже психо-сексуальний розвиток дитини так само важливий, як розумовий чи фізичний. Працівнику важливо навчитися вчасно помічати особливі періоди в житті дитини і адекватно реагувати на її поведінку та давати правильні настанови.

Захід відбувся завдяки фінансовій підтримці Карітасу єпархії Фульда та «Акції Людина» (Німеччина).
Схожі новини:

Британські вчені провели дослідження, які були присвячені питанню...
Комариний укус викликає алергічну реакцію організму, яка супроводжується...
Спалах лихоманки Ебола може мати катастрофічні наслідки для...
Стан української льотчиці Надії Савченко погіршується. Про це...

By Турій Роман 13 Лис, 2014 17:17


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +