У Івано-Франківську завершилась ІХ спартакіада серед молодіжних громадських організацій

Автор: Єва Жасминова

01 Feb, 2015 08:18

31 січня в КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» (вул. Симоненка, 13) проходила ІХ спартакіада серед молодіжних громадських організацій присвячена 97-й річниці бою під Крутами.

Організовували спартакіаду комітет фізкультури і спорту спільно з управлінням у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики.

Перед початком заходу всі учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Крут та полеглих в боях за Незалежність України у східних областях нашої держави.

До участі в змаганнях зголосились 6 організацій, зокрема МГО «Максимум», ГО «Спільними зусиллями», МГО «Батьківщина молода», ГО «Патріот України», ГУСК «Обнова» та ГО «Поклик Нації». Команди змагались у трьох видах: міні-футболі, стрільбі з пневматичної гвинтівки та перетягуванні канату.

У підсумку, в змаганнях з міні-футболу третє місце посіла ГУСК «Обнова», на другому місці ГО «Спільними зусиллями», а перемогу здобула МГО «Батьківщина молода».

В змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки на третьому місці – ГО «Поклик Нації», друге місце здобула МГО «Батьківщина молода», а перемогу здобула ГО «Патріот України». У перетягуванні канату третіми була ГУСК «Обнова», друге місце за ГО «Патріот України», а перемогу завоювала ГО «Спільними зусиллями».

Варто зазначити, що переможці та призери визначались за найменшою сумою набраних очок з видів спорту.

В командному заліку шосту сходинку посіла МГО «Максимум» з сумою 25 очок, п’ятою була ГО «Поклик Нації» з сумою 21 очок, четверте місце в команди ГУСК «Обнова», котрі набрали 16 очок, третє місце зайняла ГО «Спільними зусиллями» з результатом 12 очок, друге місце у МГО «Батьківщина молода» з сумою 10 очок, а перемогу у спартакіаді здобула ГО «Патріот України» з результатом 9 очок.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками, а команда-переможець отримала також футболки.