У Івано-Франківську проведуть заняття з тантричного сексу?

By Турій Роман 26 Гру, 2015 15:40

У Івано-Франківську проведуть заняття з тантричного сексу?

Схожі публікації

Loading...

Практичний Тантра-семінар з Джоном Стокером пройде у івано-франківській студії йоги “Намаскар” за адресою Грюнвальдська 14Б.

Організатори переконують, що на семінарі можна буде: відчути силу в собі та один в одному, зрозуміти унікальність людини, що знаходиться поруч, відчути, що насправді біля тебе є унікальна, неповторна особистість і разом прийти до розуміння і відчуття неймовірної близькості. Тантра дає відчуття іншої людини. Зазвичай інший (інша людина) – це чужий, не такий як я, відмінний. Тантра дає відчути і зрозуміти, що насправді ми є однаковою енергією, відчути силу зв’язку між нами. Та енергія, що пов’язує нас, є між кожним. Коли ви дивитеся в очі незнайомця, ви помічаєте це. І всередині вас прокидається щось глибоке, чудове. Це і є тантра. Навчитися розуміти енергію себе і один одного – значить знайти примирення в стосунках між собою і оточуючими. Семінар надасть краще відчуття себе, краще розуміння інших, навчить прийняття конфліктних ситуацій і через це, їх вирішення, покращення і поглиблення Любові в стосунках з рідними та ще багато можливостей, які можна тільки відчути.

Однак не всі мешканці розуміють тантри правильно і вже охрестили подію тантричним сексом.

“Нарешті до Франківська завітає тантричний секс… Має бути весело)” – повідомив у мережі франківчанин Andrey Kuznetsov.

Для тих, хто має і сіє певні сумніви серед пересічних жителів Івано-Франківська Євгенія Картушова дала роз’яснення тантри.

“Тантра – це не секс. Тантричний секс – це виокремлена з контексту Вчення частина тантри. Тантра вчить стосункам між людьми, окремий напрямок – між чоловіком та жінкою, підтемою якого є побудова стосунків в сім’ї, а вже в тій підтемі невеличка частина присвячена сексу. Але ж в сучасному світі так прийнято все спохаблювати….”

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 26 Гру, 2015 15:40


Загрузка...

Написати коментар

2 коментаря

  1. Сергій Грудень 26, 16:12

    На фоні подій в країні, цю новину просто противно читати… Йобаний сором (

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +