У Хриплині депутати і активісти наполягають, аби екс-секретарю сільради не платили зарплатню ще півроку

By Турій Роман 15 Лют, 2016 09:42

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Як повідомляла “Галка” раніше, на сесії Хриплинської сільської ради 22 січня було прийняте рішення про виплату колишньому секретарю ради Микитин О.В. середньої заробітної плати впродовж шести місяців.

З цього приводу в редакцію “Галки” звернувся з листом місцевий активіст Олег Лемчак, яке публікуємо без змін.

“Мешканців села таке рішення депутатів сильно обурило, адже в пам’яті селян збереглась інформація про розміри зарплат працівників сільської ради минулого скликання. Після тієї сесії Хриплином почали ширитись різноманітні чутки про корумпованість теперішніх працівників сільради, адже після виборів мешканці села сподівались на повне перезавантаження влади у селі (на своїй посаді і досі залишається землевпорядник, колишній секретар сільської ради зараз очолює бюджетну комісію, незрозумілим є і майже трирічне зволікання із затвердженням генплану забудови села, земельна комісія сільради очолювана п. Федчуком в цьому плані не робить жодних поступів, та найбільше, що непокоїть мешканців села – чому досі не проведений аудит чи ревізія роботи виконавчого комітету ради попереднього скликання). Очевидно саме через це в людей і закрадаються погані думки про владу.

На сесії 8.02.2016р. 10 із 14 депутатів сільської ради заявили клопотання про відміну свого попереднього рішення про виплату колишньому секретарю Микитин О.В. середньої заробітної плати на протязі 6 місяців, адже виявилось, що більшість депутатів не були ознайомлені з документами, які стосувались даного питання та сумніваються в їх достовірності та законності вимог п. Микитин.

Однак сільський голова проігнорував вимоги регламенту, не включив клопотання 10 депутатів, у порядок денний та вирішив розглядати дане питання на наступній сесії. В такому випадку логічним та правильним було б прийняття сільським головою розпорядження про призупинення даної виплати до остаточного вирішення цього питання, але такого розпорядження немає. У відповідності із чинним законодавством за особою, яка перевелась на виборну посаду, зберігається її попереднє місце роботи. В довідці представленій п. Микитин зазначається, що ВАТ “Пресмаш” не може прийняти її на роботу із-за відсутності вакантних посад. Тут на лице порушення законодавства керівництвом заводу і це вже питання до правоохоронних органів. Мені також стало відомо, що дану довідку підписав не голова правління ВАТ “Пресмаш” а його заступник Бурак М.М., якому згідно ухвали Львівського апеляційного суду від 2013 р. заборонено підписувати будь які документи від імені ВАТ “Пресмаш”. Крім того з’явилась інформація про заборгованість ВАТ “Пресмаш” по місцевих податках і зборах перед бюджетом Хриплина за попередні роки у розмірі понад 2 мільйони грн., це не мало не багато а майже річний бюджет села. Тут випливають на поверхню такі собі фірми ”Хімтехнопласт” та”Вестхім” – власником яких є той же п. Пукіш та його родина і розміщені вони на території ВАТ “Пресмаш”. А це вже виглядає на конфлікт інтересів, бо Микитин О.В. могла сприяти своєму колишньому роботодавцю у несплаті податків. Отже риторичне питання чому через порушення законодавства керівництвом ВАТ “Пресмаш” має страждати бюджет Хриплина та відповідно його мешканці залишається відкритим”, – пише активіст.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 15 Лют, 2016 09:42


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +