У Франківську забракували китайські гірлянди

By Турій Роман 24 Гру, 2014 19:45

У Франківську забракували китайські гірлянди

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

У випробувальному центрі ДП “Івано-Франківськстандартметрологія” за зверненням громадян здійснили низку випробуваннь електричних гірлянд.
Країна походження досліджуваних зразків – Китай, на споживчий ринок області вони потрапили через місцевих приватних підприємців.
Під час випробувань досліджувались показники безпеки гірлянд на відповідність нормативній документації. В переважній більшості фахівці зафіксували грубі порушення.
Перш за все, у досліджуваних зразках відсутнє належне маркування як на упаковці, так, безпосередньо, і на пульті керування режимами гірлянди. В одних зразках зазначено країну походження Китай, однак виробника не вказано, в інших – вказана очевидно китайська назва виробника, однак відсутня країна походження.
Також, серед грубих порушень норм безпеки – відсутність інструкції з експлуатації, не зазначено потужності чи сили струму. Конструкція виробів, корпусів пульта керування та світильники, зовнішня і внутрішня проводки не відповідають вимогам стандартів по нормам безпеки, та не мають достатньої механічної міцності, необхідної для нормальної експлуатації. За результатами проведених випробувань досліджувані зразки гірлянд забраковано.
Споживачам фахівці стандартметрології радять дотримуватись кількох простих правил при обранні такої електротехнічної продукції. Перш за все, ретельно огляньте гірлянду. Зверніть увагу на розмір вилки, оскільки у більшості випадків вона маленька і не відповідає напрузі побутової мережі в 220В. Порівняйте, чи підходить даний тип гірлянд для наших розеток. Перевірте чи ізольовані дроти і чи не занадто вони тоненькі. Екземпляри у яких дроти немовби ниточки навряд чи будуть довго працювати і витримувати належний рівень напруги. Обов’язково протестуйте гірлянду перед купівлею і не тільки переконайтесь у справності всіх лампочок, алей й потримайте запалену гірлянду у руках кілька хвилин. Цей простий тест дасть можливість оцінити чи не перегрівається прилад, та чи не виділяється під час роботи неприємний запах, який може бути шкідливим для здоров’я. Також, огляньте чи міцно закріплені всі лампочки, та чи не є вони крихкими. Якщо ви обираєте гірлянду для оздоблення предметів, які знаходяться на вулиці і, то вона повинна мати спеціальне маркування (ІР 23), а лампочки повинні бути у спеціальних гніздах, для того щоб попередити доступ вологи до місць контактів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Турій Роман 24 Гру, 2014 19:45


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +