У Франківську визначилися переможці Чемпіонату України зі спортивної ходьби

Автор: Людмила Баран

09 Бер, 2016 13:26

У неділю, 6 березня, в Івано-Франківську завершився зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби. Сталивідомі імена переможців у різних категоріях.

Розпочались змагання з дистанції 10 км серед 17-річних юнаків. Харків’янин Віктор Кононенко з часом 46:51 хвилин виграв змагання. Разом з ними стартували на цій дистанції і юніори, чемпіоном став Едуард Забуженко з Київщини, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

На дистанції 20 км серед чоловіків Руслан Дмитренкоз результатом 1 година 21 хвилина та 31 секунда став переможцем змагань. На цій же дистанції серед молоді переможцем став Сергій Світличний з Сумщини. Франківець Валерій Літанюк завоював бронзову нагороду, а разом з нею і звання Майстра спорту України.

Також в перший день змагань порадували своїми результатами ще двоє франківських легкоатлетів. Олексій Соловій  виграв захід на 3 км серед юнаків. А на завершальній дистанції першого дня Анастасія Соловій стала третьою, поступившись 18 секунд переможниці на дистанції 2 км серед дівчат Дарині Касян.

Цікаві змагання очікували на вболівальників у другий змагальний день. О 9-й ранку стартували чоловіки та чоловіки-молодь на дистанції 35 км. Серед чоловіків не мав собі рівних Ігор Главан з Київщини, котрий був швидшим за Івана Бандзерука та Сергія Будзу. Серед молоді беззаперечну перемогу здобув Мар’ян Закальницький. А другим на цій дистанції був Назарій Степанюк.

Завершували змагання жінки  на дистанції 20 км. Перемогу здобула Надія Боровська, а найкращою з франківців була Христина Юдкіна, котра показала 6-й час.