У Франківську визначили кращих гонщиків в автомобільному слаломі

By Турій Роман 18 Тра, 2015 10:09

Схожі публікації

Loading...

17 травня в Івано-Франківську проходили змагання з автослалому “Станіславська весна-2015″, як перший етап чемпіонату України з фігурного водіння.

Обласний центр Прикарпаття прийняв Перший етап Чемпіонату України з автомобільного слалому. Водночас Прикарпатський автоклуб провів клубний турнір “Станіславська весна-2015″. Участь у змаганнях, що їх організував Прикарпатський автоклуб спільно з комітетом фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, взяли більше двох десятків гонщинків.
Кращий результат серед задньопривідних авто показав франківець Олег Федик, що виступав на Nissan Sibvia. Він пройшов дистанцію за 1 хв. 45 с.
В класі передньопривідних авто гонщики поділилися на дві групи – загального заліку і RPOSport, в якій виступали вже професійні гонщики, призери та переможці попередніх Чемпіонатів України з автослалому.
У загальному заліку найкращий час показала тисменичанка Наталія Федик на Honda CRX.
В групі RPOSport перемогу здобув львів’янин Іван Ракус – 1 хв. 05 с, другим був франківець Володимир Власенко – 1 хв. 09 с. Обоє на Honda CRX.