У Франківську відкриють інформаційно-консультаційний пункт для іноземців

By Борис Марія 2 Жов, 2015 10:55

У Франківську відкриють інформаційно-консультаційний пункт для іноземців

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

У середині жовтня у Центрі надання адміністративних послуг Івано-Франківська буде відкрито інформаційно-консультаційний пункт для іноземців.

Про це йшлося на нараді за участю керуючого справами виконавчого комітету Андрія Лиса, керівника ЦНАП м.Івано-Франківська Богдана Пителя, начальника господарського відділу Михайла Нагірного та керівників структурних підрозділів виконкому міської ради, які залучені до реалізації проекту.

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради проводить організаційні заходи щодо реалізації проекту “Покращення надання адміністративних послуг населенню транскордонних регіонів шляхом створення мережі центрів надання адміністративних послуг та розвитку співпраці Луцького Центру надання адміністративних послуг, Івано-Франківського Центру надання адміністративних послуг та Люблінського Бюро обслуговування мешканців” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В рамках проекту буде розроблено інформаційні та технологічні картки та брошури на англійській та польській мовах. Також на офіційному сайті ЦНАП м.Івано-Франківська (www.cnap.if.ua) створено окремий розділ для іноземних громадян з усією необхідною інформацією для відкриття бізнесу чи отримання адміністративних та дозвільних послуг.

Нараз триває робота щодо візуалізації робочого місця для прийому іноземних громадян.

Реалізація даного проекту дозволить спростити надання адміністративних та дозвільних послуг для іноземців у сфері ведення бізнесу, реєстрації місця проживання та отримання інших публічних послуг у м.Івано-Франківську, а також дозволить покращити інвестиційний бізнес-клімат в цілому.

Метою даного проекту є створення транскордонної мережі центрів надання адміністративних послуг,підвищення якості та ефективності надання послуг Луцьким  ЦНАП, Івано-Франківським ЦНАП та Люблінським БОМ, удосконалення надання адміністративних послуг нерезидентам.

Інформує ЦНАП.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Борис Марія 2 Жов, 2015 10:55


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +